Gabrielov prechod 1. – 7. 2. 2021: zostaňme otvorení

Tajomstvo úspechu spočíva v tom, že sa neuzatvárame pred tým, čo práve prebieha. Nesťahujeme sa do svojej ulity, v ktorej si síce prichodíme bezpeční, ale súčasne aj izolovaní od všetkého diania… Tento svet nie je o “buď/alebo”, ale o “áno aj” – a čím skôr to dokážeme dostať do nášho prístupu, tým lepšie sa budú veci pre nás vyvíjať!

Nastáva obdobie, kedy z radostnej dychtivosti vzniká v našom živote obrovská hybná sila. Čokoľvek sa udeje, dokážeme interpretovať dvoma spôsobmi – ako príkorie, že to nie je podľa našich predstáv, alebo ako šancu pustiť sa chodníčkom, pre ktorý sme doteraz boli slepí a ktorý možno povedie práve tam, kam máme namierené…

Je čas spomenúť si na to, kto v svojom jadre sme – kto sme pod nánosmi výchovy a vplyvov prostredia. Je čas rozpamätať sa na to živočíšne ja, ktoré intuitívne vie, čo je preň vhodné a čo nie… a nebojí sa tým riadiť!  Je čas opustiť  zabehané rutiny, vystúpiť z rámu nášho bezpečného obrazu a kráčať všetkým tým úžasným a sľubným teritóriom, ktoré sa do nášho starého obrazu už nedostalo.

Je čas položiť si otázku: “Ak toto urobím, kto  sa z toho bude tešiť?” A ak to nie sme my, tak nepotrebujeme konať. 🙂

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s