Gabrielov prechod 24. – 30. 8. 2020: týždeň umožnenia

Tento týždeň sa idú meniť naše interpretácie. Doteraz sme vzrušene sledovali, čo nám vojde do života – ale teraz nastal čas dať tomu ten správny význam, ktorý nás posunie vpred. A to začína tým, že sa na veci pozrieme nezúčastnene a povieme si, čo všetko by pre nás mohli znamenať… keby sme im to umožnili.

Často robíme tú chybu, že keď do nášho života vstúpi nejaká nová energia, narábame s ňou, akoby mala len tú jedinú podobu, ktorú práve vnímame… miesto toho, aby sme sa pozreli, ako ju dokážeme zapojiť do našej predstavy toho, čo by sme pre seba chceli! Tento týždeň je na nás, aby sme sa pohli od jajkania nad príkoriami  k tomu, ako by sa daná energia predsa len dala zužitkovať. Keď začneme spájať veci, ktoré na prvý pohľad možno navzájom nesúvisia, začnú sa  nám otvárať nové a nové prechody do vyšších realít! Potrebujeme len dôverovať tomu, že všetko má svoj zmysel, aj keď ho možno práve nevnímame. A len čo nejakej veci prisúdime nový zmysel – buď vôľa tvoja – daná vec ho okamžite dostane…

Hovorí sa tomu umožnenie. Keď dovolíme veciam, aby boli nielen tá časť, ktorú práve vnímame, ale aby boli všetko zo seba, dostávame sa aj my do priestoru, kde už nie sme len tá bytosť, s ktorou sa identifikujeme, ale všetko z nás… Veľké, mocné a spokojné.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s