Gabrielov prechod 25. 11. – 1. 12. 2019: späť na štartovacie bloky

Pomaly sa nám z minulých zážitkov a toho, k čomu viedli, začína meniť optika. Veci, ktoré sme si nevšímali, začínajú byť odrazu viditeľné – nové možnosti, nové významy pre niečo, čo sa udialo v minulosti. A táto zmena sa premieta automaticky aj do toho, ako vnímame a hodnotíme našu budúcnosť – čo pre nás ešte bude dôležité a čo už svoj význam stratilo.

Doteraz nás hnalo predovšetkým vzrušenie z nového, z nepoznaného. To však znamená, že sme sa púšťali mnohými smermi a trieštili sme naše sily. Aby sme dosiahli úspech, potrebujeme teraz svoje sily skoncentrovať – potrebujeme pozrieť na to, čo majú všetky naše možnosti spoločné. Možno to bude nejaká vízia – a možno to bude len pochopenie, že než sa pohneme za ňou, potrebujeme ešte niečo v svojom živote odstrániť.

Tento týždeň je o tom, že v rôznych oblastiach života vibrujeme na rozdielnych úrovniach. Nemá význam teperiť sa dopredu napr. pracovne, kým nás niečo napr. v súkromí ťahá ku dnu. Pohnime tým, čo nás udržiava v svete nedostatku, aby sme sa oveľa rýchlejšie mohli pohnúť dopredu v ostatných oblastiach nášho života!

Tento týždeň je pre nás v znamení “späť na štartovacie bloky”. Potrebujeme prelomiť nejaké samonastolené obmedzenie – a odrazu sa pred nami otvorí celkom nová krajina s novými možnosťami a novými lákavými cieľmi!

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s