Gabrielov prechod 18. -24. 5. 2020: nastáva čas konať

Najbližší týždeň je v znamení dvoch energií – sústreďovania sa na to pozitívne a cieleného usmerňovania života. Doteraz sme viac-menej boli vedení za ručičku okolnosťami, ale nastáva čas prevziať kontrolu do vlastných rúk a začať si určovať, čo chceme zažívať. Zo “spotrebiteľa” sa potrebujeme presunúť do”spolutvorcu” – energetický ťah tým správnym smerom klesá, tak ho potrebujeme nahradiť naším tlakom a konaním.

V takýchto situáciách je vhodné sústreďovať sa nie na to, čo sa nám ešte nepodarilo, ale sa skôr skoncentrovať na to, čo aspoň čiastočne vyšlo. Hľadať to dobré v tom menej príjemnom. Tým posilníme svoju vnútornú motiváciu a miesto bedákania a sebaľútosti sa začneme hýbať – a náš pohyb vyvolá taký tlak v prostredí, že sa veci dajú do pohybu! Najbližšie obdobie je obdobie pevnej vôle a niekedy až nadľudskej zaťatosti – a úspechu

Najväčšia výzva pre nás bude v tom, že nesmieme podľahnúť vlastnosti ľudského mozgu hľadať za všetkým nejaký vzorec správania alebo úmysel/sprisahanie. Nastal čas brať veci ako “veci” a nesnažiť sa im dať zmysel, pretože na začiatku superzhmotňovacieho obdobia aj tak ešte vyšší zmysel nepoznáme; ten sa dostaví, až keď veci začnú do seba zapadať. Zatiaľ  potrebujeme dosiahnuť, aby sa veci diali – a zapadnú do seba postupne, ak neprestaneme a nezačneme  sa venovať niečomu inému!

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s