Gabrielov prechod 28. 6. – 4. 7. 2021: radosť dáva krídla

Pre nové začiatky, nové etapy a nové, vyššie verzie života je jedno spoločné – vzrušenie, radosť, očakávanie. To je aj stav, do ktorého sa postupne presúvame – doteraz sme sa riadili viac-menej našimi obvyklými vnemami, no teraz nastáva obdobie nového – a nové so sebou nesie dychtivosť nečakaných možností. Dáva nám krídla, dáva nám sny, dáva nám nádej. Ak opustíme zabehané vzorce myslenia, správania a posudzovania, dostaneme celkom nečakané šance robiť veci inak a robiť iné veci.

Je na nás, aby sme s konečnou odvahou pustili svoju dušu z reťaze a nechali sa viesť skôr prianiami a srdcom, než dôvodmi a rozumom. Každý prístup má svoj čas – a teraz nastáva čas podnikateľského ducha, ktorý možno neuspeje, ale aspoň to skúsil. 🙂

Keď už ideme púšťať dušu z reťaze, potrebujeme si vytvoriť istý ostrozrak – nenechať sa obalamutiť vonkajším výzorom vecí, ale pozerať na to, čo sa za nimi skrýva. Nezľaknúť sa očividného, ale sústrediť sa na neobvyklé. Neopakovať stále to isté, ale dovoliť si reštart.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s