Gabrielov prechod 28. 10. – 3. 11. 2019: čas pre dôveru

Nastáva obdobie, kedy potrebujeme skutočne dôverovať – a pritom naša dôvera bude ťažko skúšaná… Všeličo začne vyzerať ako krok späť miesto toho prisľúbeného pokroku! To preto, že situácie budú preverovať, kde sa ešte stále držíme klamlivých predstáv, a nevhodné myšlienky dostanú príležitosť vyplávať na povrch, aby sme s nimi mohli niečo urobiť.

Možno si budeme prichodiť ako neschopní babráci, že sa stále vraciame k tomu istému… ale pokrok je postupná záležitosť. Nenápadne nás posúva dopredu, ani si to nevšimneme – až sa jedného dňa ocitneme na mieste, o ktorom sme nikdy nedúfali, že sa tam dopracujeme! Nechajme sa hnať rozbúrenými vlnami oceánu, držme sa na nich a čakajme pre seba len to najlepšie. Pretože, ako viete – myšlienky priťahujú situácie.

Takže je na nás, aby sme v nejasných a neovládateľných rozbúrených vodách najbližších dní hľadali vždy to dobré, to, čo nás dostáva dopredu, alebo aspoň drží na hladine. Lode sa nikdy nepotápajú kvôli vode, ktorá je okolo nich, ale kvôli vode, ktorá sa dostala do ich vnútra…

One thought on “Gabrielov prechod 28. 10. – 3. 11. 2019: čas pre dôveru

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s