Strach a všelijaká práca na sebe

V poslednom týždni, ako plním databázu článkov na Belangelo, tak sme sa trochu motali okolo strachu. Prenášam to aj sem, aby nikto nezostal ochudobnený:

  • Strach: pathworkingové cvičenie k tomu, akú rolu hrá strach v našom živote
  • Ako čeliť svojim strachom: ako sa úpravou vnútorného monológu dá dosiahnuť znecitlivenie na “strašné” veci a čo robiť s fóbiami

Navyše pri plnení článkov do projektu Rok pre seba som niektoré z nich uvoľnila pre verejnosť (pretože som vtedy ešte nemala vyskúmané, ako ich zdieľať medzi projektmi bez uvoľnenia pre verejnosť 😉 ), takže pribudli aj niektoré články z rokov 2017-2018):

A potom už len články, ktoré patria do obdobia po spustení stránky. 🙂

Na Belangelo sú pre verejnosť prístupné len články označené ako “Blog”. Zatiaľ beží pod blogom aj projekt Krok vpred, do ktorého sa však okrem účastníkov nik nedostane, ale keď projekt skončíme, tak články automaticky z blogu zmiznú a presunú sa do “neviditeľnej” oblasti. Takže ak nie ste účastník projektu, tak v blogu radšej na články označené “Krok vpred” ani neklikajte a v ponukách pod každým článkom hľadajte tie, ktoré sú označené ako “Blog” – do tých sa dostanete.

Ešte stále nemám vymyslené, ako obsahovo stránky rozlíšim – a kým budem plniť projekt Krok vpred, tak to asi ani nerozseknem. Potom už na Belangelo asi budú pribúdať len citáty z kníh, čo práve čítam, a tuto zasa budú pribúdať úvahy – až do času, než začnem plniť projekt o hľadaní zmyslu a projekt o práci s podvedomím cez sny. A potom sa asi zasa bude zdieľať podobne ako teraz… čiže niečo pre verejnosť a veľa len pre účastníkov. A znova pobežia odkazy na to, čo nové sa objavilo v Belangelo. 😕

Nuž, nemáte to ľahké. 🙂

 

2 thoughts on “Strach a všelijaká práca na sebe

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s