Energetický portál 7. – 13. 10. 2019: jadro možno nevidno, ale už sa vytvorilo

Doteraz sme sa držali viac-menej známeho, vychodených chodníčkov a reality, ako sme ju doteraz poznali. Na jednej strane nám to umožnilo vydýchnuť si a načerpať silu, na druhej strane sme možno odhalili súvislosti a zákonitosti, ktoré by nám inak zostali ukryté… Ale teraz nastáva čas začať sa pomaly zbavovať starých spojení a trúfnuť si vykročiť celkom novým smerom.

Nemusí to byť pre nás príjemný krok. Nikto nemá rád neznámo a neistotu, či nové situácie ustojí… Ale pokiaľ sa im nevystaví, nikdy tú istotu nenadobudne! Je na nás začať pracovať s vlastným vnímaním. Keď nás bude bolieť daný okamih, môžeme presmerovať vnímanie na sľubnú budúcnosť; keď nás bude bolieť nevábivá budúcnosť, môžeme presmerovať vnímanie na to, že zatiaľ sa nám celkom darí. Nič nie je vopred predurčené; každý náš drobný čin mení situáciu a otvára nové možnosti. Je na nás, aby sme nepozerali smutne za tými starými, za ktorými sa zatvárajú dvere, ale vyhliadali, čo vieme z nových situácií vyťažiť.

Jadro nášho najbližšieho úspechu je už na svete. Skrýva sa v nás a v našej ochote prispôsobiť sa a využiť danosti situácie. A len čo sa naučíme plynúť so situáciami, ozve sa tá kreatívna energia v nás a začne znova snívať.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s