Projekt Rok pre seba – niekdajší účastníci, nechýba vám prístup k projektu?

Pôvodná stránka projektu Rok pre seba sa pokazila; neexistuje na ňu prístup zvonka a aj ja ako administrátor viem len obmedzene z nej ťahať veci. Našťastie než sa pobabrala, tak som si ju celkom paranoidne zálohovala a túto zálohu postupne nahrávam na Belangelo (a trochu modifikujem na základe skúseností). 

Jedine diskusie som nepreniesla, pretože som na to nemala od vás povolenie.

Súčasne chcem sprístupniť už  vynovenú verziu projektu od januára pre nových záujemcov. Keďže z projektu zmizli všetky vaše komentáre a novým účastníkom tak unikne množstvo cenných názorov, dostala som šnapsidé – čo keby som niekdajším účastníkom ponúkla “doživotný” prístup k projektu za prísľub, že ak vzniknú nejaké otázky, budú ako tí, čo to už majú za sebou, odpovedať alebo sa zapájať do nových diskusií?

Kto ste dokončili pôvodný projekt a máte záujem  premeniť sa na “konzultanta”, dajte mi vedieť – vyrobím vám prístupové konto a poďakujem za to, že chcete pomáhať aj iným. (Táto výzva neplatí pre účastníkov z bežiaceho projektu Krok vpred, ktorí už prejavili záujem a prístup majú = netreba sa hlásiť druhýkrát. 🙂 )

Máte záujem?

5 thoughts on “Projekt Rok pre seba – niekdajší účastníci, nechýba vám prístup k projektu?

  1. Hela, dobré ráno, normále som sa v tých tvojich stránkach stratila – záložky, úlohy, články .. normále dúfam v prirodzenú inteligenciu, a že sa chytím..
    Rok pre seba som nenavÅ¡tívila dlho, ale samozrejme Å¥a prosím o prístup – napísaÅ¥ do komentu sa mi nepodarilo
    Prispievať nemôžem ani na EPRAKONE, proste to nefunguje, nech sa prihlásim tak či onak, sem tam ma pustí, inokedy nie .. za posledných pár už asi aj mesiacov, som vygenerovala x hesiel, zmenila ale furt to nejako neide
    Preto skôr čítam ako píšem .. tiež to má asi svoj dôvod .. alebo proste moja nezručnosť

    Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s