Gabrielov prechod 5. – 11. 8. 2019: začnime rozpínať hranice nášho dnešného života

Veľmi často sa naše vnútorné vyladenie prenáša na okolitý svet. Nie preto, že by sme ho magicky manipulovali – keď už niečo manipulujeme, tak naše vnímanie. Čo očakávame, to vyhľadávame (a prehliadame ten zvyšok) a vnímame to preto zosilnene.

Nastáva doba, kedy si toto potrebujeme u seba začať uvedomovať. Ak sa pohybujeme v svete, ktorý sa nám nepáči, tak preto, že sa sústreďujeme práve na jeho menej vyhovujúce súčasti. Teraz nastáva priaznivé obdobie tento prístup prelomiť – pozrieť sa, kam sa chceme dostať, a v súlade s tým upraviť naše interpretácie udalostí. Ak chceme viac peňazí, tak ukradnutá peňaženka môže byť buď príkorie, alebo znamenie, že si treba kúpiť novú, “milionársku”. Ak chceme viac lásky a ľudia v našom živote pre nás nevyzerajú ako partneri, tak to berme ako signál, že existujú aj iné prostredia a v nich oveľa príťažlivejší kandidáti. Potrebujeme sa zbaviť obmedzenia mysle, ktorá očakáva viditeľný výsledok hneď a zaraz. Ak ho nemáme, vezmime to ako signál, že nás čaká čosi také úžasné, že do nášho dnešného života sa to zatiaľ ešte nezmestí – a začnime rozpínať hranice nášho dnešného života!

Neuľpievajme na našich predstavách. Predstavy sú vždy len podmnožina toho, čo je možné. V najbližšom období sa sústreďme na to, aby sme reagovali dychtivo, s očakávaním dobrého – a spoľahnime sa, že nezávisle od toho, koľko to potrvá, to dobré príde… Najprv v maličkých dávkach, než sa nad nami vychrstne roh hojnosti a blaženosti. 🙂

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s