Gabrielov prechod 18. – 24. 9. 2017: otvárajú sa všetky možné dvere

Znova nastáva doba prispôsobovania sa. Niekedy, keď máme veľmi presné predstavy o budúcnosti, snažíme sa realitu donútiť, aby sa na ne nastavila – a pritom prehliadame, ako sa pomaly a priamo pred našimi očami skladá do toho, čo sme si predstavovali… len miesto v modrom to bude v zelenom. Výsledok ten istý – s tým rozdielom, že naplnenie si nevšimneme.

Preto sú potrebné v živote okamihy, ktoré nám dávajú šancu znova si pripomenúť, čo vlastne chceme. Nesústreďovať sa na obal, ale na obsah. Využiť silu prirodzeného toku energie a nájsť si v ňom to, čo nám urobí dobre.

Tento týždeň hrajú sily v náš prospech. Budú nám otvárať dvere a príležitosti, ako už dávno nie… Našou úlohou je poriadne sa pozerať, odhaliť ich ako také a využiť ich. Lebo aj keď nám otvoria dvere, prejsť cez ne budeme musieť sami. 🙂

Čakanie skončilo, potrebujeme sa začať hýbať. Len čo sa do stojatých vôd vráti pohyb, vráti sa aj nádej. Keďže nič na tomto svete nie je isté a vytesané do kameňa, využime to na to, aby sme si začali upravovať život do potrebnej podoby pomocou energie, ktorú tento týždeň budeme mať k dispozícii.

Reklamy

6 thoughts on “Gabrielov prechod 18. – 24. 9. 2017: otvárajú sa všetky možné dvere

 1. Helka a vedela by si prosím odporučiť k tejto téme cvičenie? Niečo ako sa rozprúdiť, otvoriť oči, vidieť nevidené a podobne. Lebo ja mám stále pocit, že všetko tu je, len ja som slepá..

  Like

  • Neviem, či je to cvičenie, ale mne to pomáha – pozerať na všetko ako na príležitosť. Čo by sa z tohto dalo vyťažiť? Čokoľvek postretneš, skúmaj, na čo to vieš obrátiť. Žiadne také “toto je nanič”. Fakt je, že neexistujú príležitosti a nepríležitosti. Všetko je rovnako dôležité – a to, čo z toho spravíš, rozhoduješ ty tým, ako na to pozeráš. Tak prečo nie ako na šancu? Pripomína mi to to porekadlo, že keď máš kladivo, všetko začína vyzerať ako klinec… :-! Deti to ovládajú dokonale. Poznám rodinu, čo mala kachličkovaný bazén a pustila doňho vnuka s kladivom. 😛

   Liked by 4 people

   • Hela, mám na Teba prosbu, dostala som sa k ponuke absolvovať jeden seminár
    http://www.rekonstrukcia-mysle.sk/kurz-zaklady-kvantovej-transformacie/
    chcem sa opýtať na tvoj názor. Keďže sa problematike osobnostného rozvoja venuješ, iste poznáš alebo vieš viac o ľuďoch, čo kurzy pripravujú. Myslíš, že by sa opalatilo kurzu sa zúčastniť?
    Už som čosi zažila a veľa záleží, či je to kurz pre prachy od účastníkov alebo si organizátor dáva za cieľ, rozšíriť povedomie a čosi odovzdať.
    Tvoje pripomienky sú pre mňa cenné.
    ďakujem za čas..

    Like

   • V tomto prípade nie som spoľahlivý poradca, pretože podráždene reagujem na kvantové čokoľvek 😉 … Ja by som na to nešla. Nepáči sa mi, že sa všetko hneď štylizuje na babranie energie iných (videla som tam najmenej 2 zmienky), pretože lektor nikdy nevie, čo za ksichti mu tam dokvitnú, a keď to prisľúbi, potom to musí učiť… Mne to pripomína reiki s iným slovníkom.

    Ale čo sa týka teba, z nejakého dôvodu ťa to oslovilo. Mala si reakciu na podnet. Ak tam nepôjdeš, nikdy sa nedozvieš, či by si si z toho mohla niečo vziať alebo nie. 🙂

    Neviem, či som ti pomohla. Započúvaj sa do svojho energo-informačného (kvantového) poľa 😛 a spýtaj sa, ako veľmi by ťa prenasledovalo, ak by si tam nešla… Ak veľmi, choď. Ak nie až tak, šetri; možno je niečo iné na ceste a toto ťa malo len dostať do stavu očakávania a vyhliadania.

    Liked by 1 person

   • Bože, Hela, ani nevieš ako sa teším, že vidím niečo čerstvé od teba!!! Viacerí si o teba robia starosti pre dlhšiu odmlku… Nepis, oddychuj, rob čo chceš, hlavne, že si v poriadku… Idem vetrať kostlivcov zo skrine, ako to tu niekto odporúčal….

    Liked by 1 person

 2. keď som si čítala tú časť s otvorenými dverami, predstavovala som si, ako do nich vstupujem – nové situácie, príležitosti, konečne pohyb. ale zatiaľ to vyzerá, že sú otvorené a ja chcem vyliezť až utiecť von 😀 😀 😀 no vôbec nie je jasné, kam :/

  Liked by 3 people

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.