Dnes som vďačná za dôkaz :-)

Od Kristen Howe mi mailom prišlo nádherné cvičenie, ktoré budem musieť okamžite začať praktizovať.

Aby ste mi rozumeli, ja už som taký ten Neveriaci Tomáš. Dajte mi niečo do ruky a ja v priebehu 5 minút začnem úspešne spochybňovať jeho existenciu. 😉 Dajte mi anjelov a ja začnem pochybovať, či som si ich nevymyslela. Požiadam o dôkaz. Dajú mi dôkaz – a ja okamžite spochybním, že je to dôkaz, a označím to ako svoju interpretáciu náhody… (hoci už sedemnástu v poradí 😕 ).

Minule som mala taký pokec. Najprv s Gabrielom, potom s Lunkoteopmonim, keď som Gabrielovi nejako nevedela vysvetliť, čo je vo veci. Nemám problém veriť Gabrielovi. Čokoľvek povie, to uverím. Mám však problém veriť, že Gabriel skutočne existuje. 😛

Toto Gabrielovi nešlo do tej jeho energetickej hlavinky, tak sme to skúsili cez Lunkoteopmoniho. Ako energetická bytosť je o dobrú úroveň nižšie ako Gabriel, pozná zákernosti pocitu “nie som súčasť celku” a má ma rád… Čo si budeme bublať, má pre mňa pochopenie a chce mi pomôcť.

Tak sme sa bavili hore-dole o otázke dôvery a komu dôverujem a komu nie. Vysvetlila som mu, ako Gabriela beriem. Na chvíľku v komunikácii zavládlo zarazené ticho a potom Lunkoteopmoni zo seba vysúkal: “Dievča, veď ty nevidíš energiu!”

No dobré ráno, stará mama… Vysvetľujem 10 rokov; konečne niekto pochopil! 👿

A potom prišlo čosi, čo ma rozplakalo. S absolútnou účasťou jeden aj druhý povedali, že sa čudujú, že bez videnia energie som to dotiahla s dôverovaním až tak ďaleko… Že nemám šancu svoju dôveru posilniť. Že potrebujem dôkaz.

Tak som im povedala, čo ale ja obvykle s dôkazmi robím.

Na to sa Gabriel zasmial, že či si myslím, že mi nedokáže poskytnúť dôkaz, ktorý by som nepochopila… a začali sme hrať hru. On bude poskytovať dôkazy a ja idem zisťovať, do akej miery ich ešte dokážem preinterpretovať na niečo iné. 😛

Z utrpenia sa stala zábava. 😀

Hneď na druhý deň došlo niečo, čo som mala obrovský problém premeniť na ne-dôkaz. Tá náhoda bola taká náhodná, že sa za náhodu už vyhlásiť nedala.

A odvtedy pokračujeme. Zatiaľ ešte vediem na body, ale Jeho Gabrielstvo pritvrdzuje. Na včerajšom webinári sa rozoberala presne táto téma dôvery. Celkom mimo hlavného zamerania webinára. Začínam prehrávať – toto už vyzerá ako polodôkaz…

No a dnes prichádza mail od Kristen Howe:

Afirmácia vďačnosti, ktorú vám teraz dám, je ÚŽASNÁ. Je mocná a spôsobí okamžitú zmenu vašej vibrácie k lepšiemu. Ste na ňu pripravení?

“Dnes som vďačný za DôKAZ.”

Čo tým mám na mysli? Pozrime na to:

Dnes, ako pôjdete svojím dňom, hľadajte dôkazy pre svoje priania. A tu je ten trik: hľadajte ich všade

  • Dôkazy v svojom živote.
  • Dôkazy v živote iných ľudí.
  • Dôkazy veľké.
  • Dôkazy malé.
  • Hocijaké dôkazy, ktoré sú pozitívne dôkazy…

A keď ten dôkaz uvidíte, keď ho objavíte za každým rohom…

Buďte zaň vďační!

Vaša vibrácia okamžite vzrastie…

😀

No tak dobre – koľkokrát v tom bolo to slovo “dôkaz”?

A dnes? A tento návod?

Myslím, že Veliký práve uhral svoj prvý bodík. 😛

 

 

One thought on “Dnes som vďačná za dôkaz :-)

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s