Vďaka za udičky

13077052_1000276293385412_3178729225943446578_nKeď máte nejaký problém, choďte na fejsbúk. Ak ste nastavení v tých správnych skupinách, rozhodne dostanete okamžite zopár tipov, čo s tým robiť… Nie preto, že by vám niekto chcel poradiť a zorchestroval to celé len pre vaše zmúdrenie 😉 , ale preto, že funguje zákon rezonancie – keď rezonujete na probléme, zosilnene si všímate veci s podobnou rezonanciou. A podobne ako problém rezonujú aj nápady na jeho riešenie. 🙂 (Musia. Keby rezonovali ako niečo iné, tak sú riešením niečoho iného. 😉 )

A ja som včera na fejsbúku naďabila na tento klenot:

Nemôžete ľuďom zabrániť, aby ovoniavali vaše kvety, ale môžete im zabrániť ničiť vašu záhradku. — Carola Arcadia

🙂 Milé Univerzum, správa došla. Idem sa starať o kvetinky, nie o náhodných okoloidúcich. Ale lopatu budem mať po ruke. 😉

Väčšinou vašu záhradku potrebujú poničiť dva druhy ľudí – jedni potrebujú, aby celý svet bol podľa ich predstavy, pretože potom sa v ňom cítia bezpečne a plnohodnotne.. Tí druhí zas potrebujú, aby vaša záhradka prestala existovať, aby mohla vyniknúť tá ich.

A potom je tu ešte kombinácia týchto dvoch. Ak som nezabudla na nejakú inú možnosť. Zraniteľnosť – menejcennosť/nadradenosť – moc. Je zvláštne, ako sa to v tom strede môže zvrtnúť na jedno alebo druhé. 🙂 Už som videla rabiátneho majora v uniforme skuhrať, že on len chce, aby ho mali radi… Momenty, z ktorých sa vaša láska k ľudstvu len tak ľahko nespamätá.

Ale udičky milujem. 🙂 Weitermachen, Univerzum. 😀

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s