Vďačnosť každý deň

green-tick-with-manVďačná za veselý deň s GabyBaby na dobrom obedíku, pričom GabyBaby nechtiac takmer zbalila čašníka, ktorý by mohol byť jej hooodne neskoro narodeným synom… Už dávno som sa tak nenasmiala! Márne, dostávame sa do veku “cougar”. Mňau! (A drap! 😉 )

A v Mohito som videla krásnu sukňu – srdiečkovú… Len o číslo väčšiu, ako by bolo treba. Išli sme na zákusok, ja som špekulovala, či si ju neviem prešiť na užšiu, išli sme ju oskúšať – a už bola predaná… Univerzum mi ušetrilo prašulky. Neteší ma to, ale ma to teší. 😀 Bosorácka schizofrénia. 😛

Kožúšky dnes boli hravé a šmajchlivé. Na obed mali len granulky, pretože panička šla na vychádzku, ale na večeru sa predvádzali, ako by žerkali… Dostali mäsinko a potom si panička nakrájala trochu syrečka – no to ste mali vidieť tie pohľady! Najhladnejšie na svete! Ty žerkáš – bez nás?! Nakoniec som im dávala aspoň obal z vyprážaného karfióla. Panička mala zeleninku, oni brezlový kožúšok. 🙂 Ňusinko mi dokonca vyliezol na kreslo, aby sa dostal k sústu.

Potom som šla nakrmiť Blekinka. Bol vydesený, niečo chodilo po záhrade a on mal naježený chvostík, tak som obula galoše a v tej tmiske som sa potkýnala do záhrady a Blekinko ako dunčík so mnou… Po ceste som oňho zakopla (=čierna mačka v noci v tieni) a on zasyčal, ale hneď sa nechal vyhladkať. Nevidela som žiadneho znepriateleného kocúra, ale minule tam nejaký bol a pobili sa, takže viem, že je to možné… Dúfam, že Blekuško už je v kľude a hajá vo vykurovanej búdke. Chcela by som preňho pokoj, ale súčasne predsa nemôžem odohnať inú mačičku od domu… To mi pripomína, musím doplniť misky pre pouličky.

Ale tej sukienky škoda. Tú by som bola ponosila (=obliekla si tak 2-3x). No dobre, Univerzum, pošli inú. 😉

Dnes veľa dobrých vecí. Moja operená rota nado mnou držala celý deň svoju ochrannú ruku. 🙂 A pred domom kvitnú snežienky, len som ich nevyfotila. Tie, čo som fotila pred týždňom, nevyšli. 🙂

Reklamy

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.