Vďačnosť každý deň

green-tick-with-manDnešok patril k tým, že dva podobné za sebou a môžete sa ísť obesiť. 😛

Od samého rána som bola vystavená pokušeniu rozzúriť sa – a úspešne som ho prekonávala. Vďačná za to, že sa mi to podarilo.

Vďačná za to, že sa zmenil môj prístup k minulosti – miesto vyhľadávania mojich zlyhaní si už spomínam aj na to dobré – a to čoraz silnejšie… Čosi v mojom vnímaní sa prelomilo.

Vďačná za pokec s Otcov, ktorý som si dala v noci. Síce si z neho už nič nepamätám, ale mala som pocit, že som všeličomu porozumela a že sa moja prítulnosť k anjelským zas posilnila. Momentálne mám znova pocit, ako keby ma viedli za ruku a držali veľmi pevne. 🙂 Možno moja zhmotňovacia karta začala zaberať – možno ich už v živote priam “vidím”.

Dnes som sa aj naučila, že emocionálne a mentálne môžete byť celkom v pohode a fyzicky môžete byť na skapatie. Dnes mi lieky proti bolesti nezabrali, zvíjala som sa ako červík na špendlíku, ale bola to čisto fyzická nepohoda – a vnútri bolo nádherne a s úsmevom. 🙂 Postupne som sa prežierala lekárničkou až na dno, čo si zas odnieslo trávenie, ale bolesti okolo deviatej večer prestali. 🙂 S hrdo vztýčenou hlavou sa preplavíme do zajtrajška. Zajtra mám celodenný zaberák. Uvidíme, koľko zvládneme bez pomoci a koľko nezvládneme ani s pomocou. 😉

Vďačná za jeden moment zo včerajška – čítala som si svoju druhú knižku, Nezastaneš na polceste. Proste som popoludnie strávila pri nej. A dostala som strach, či ešte niekedy budem schopná niečo také napísať. Pamätám sa, ako som pri písaní trpela a zatínala zuby – ale asi som aj dala zo seba to najlepšie, čoho som bola schopná. Včera som sama pred sebou zložila v duchu klobúk. A neviem, či ešte tú Štvorku a Päťku dorobím… Možno už to, čo bolo treba napísať, bolo napísané. 🙂 Vďačná za to, že som sa vtedy do toho pustila. A vďačná za to, že to tak vyšlo. 🙂 Škoda, že to nezažili moji rodičia – ale asi by to neboli pochopili; asi by som im tými knižkami nahnala strach. 🙂 Takže je nakoniec všetko dobré presne tak, ako sa to poskladalo. 🙂 Všetko má svoj poriadok. Začínam ho vnímať. 🙂

A vôbec – vďačná za to, že to doposiaľ išlo tak, ako to išlo. Vlastne to išlo v pohode. 🙂 Beriem. 🙂

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.