Odkiaľ pochádzajú naše negatívne myšlienky?

babapomalovanaNašla som článok od Lie Love, kde píše o tom, odkiaľ pochádzajú naše negatívne myšlienky. Po chvíľke čítania mi bolo jasné, že to nie je zrovna moja vlnová dĺžka, ale napriek tomu som sa donútila prečítať si aspoň vyčíslenia. Tu je to, čo som si dokázala preniesť do “svojej reči”:

Negatívne myšlienky, ktoré sa nám kotia v hlave, majú dve hlavné príčiny:

  1. boli do nás vovychovávané alebo sme ich prebrali “socializáciou” – od spoločnosti, iných ľudí, s ktorými sme prišli do styku, alebo cez médiá
  2. sme vyladení na nižšiu vibráciu a tá v nás aktivuje negatívne myslenie a robí nás prístupnejších pre negativitu.

Môj bod 1 zhŕňa 4 body výpočtu z článku, môj bod 2 zhŕňa 3 body výpočtu z článku. V mojich očiach je zbytočné to viac deliť, pretože už pri tomto delení s tým vieme niečo urobiť.

Potom je v článku aj výpočet vecí, ktoré môžeme urobiť, ak sa chceme negatívnych myšlienok zbaviť. Výpočet obsahuje 6 bodov, ja to redukujem na 3:

  1. meditovať, chodiť do prírody, púšťať si relaxačnú hudbu a inak “vypínať” vnútorný monológ, prípadne vedome nerozvíjať nič negatívne, čo si v našom myslení všimneme
  2. venovať sa nejakej tvorivej činnosti (to dokonale prečisťuje hlavu a navyše mení aj frekvenciu, na ktorej vibrujeme, na vyššiu)
  3. dostať sa vnútorne do stavu úplnej vyváženosti.

🙂 To posledné dodávam len kvôli úplnosti, pretože ovládnutie našej negativity je podmienkou, aby sme sa tam dostali, nie naopak.

One thought on “Odkiaľ pochádzajú naše negatívne myšlienky?

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s