Rastliny v tradičnom čarodejníctve

Grass_snake_(contest)Ide jar, hady sa prebúdzajú k životu – nuž a tak sa stalo, že sa prebrala aj Snakebite 😉 a povedala si, že zasa vylezie na slniečko verejnosti. A tým poézia končí a začína próza (ale zaujímavá!) 🙂 :

Snakebite pre nás na túto jar a leto pripravila viacero seminárov z mágie a šamanizmu: domáce čarodejnícke byliny, starí bohovia a práca s nimi, práca so živlami, čistenie aury a priestoru… Centrum Cesty k sebe bude praskať vo švíkoch!

Prvý zo seminárov je naplánovaný na nedeľu, 27. 4. 2014. Bude sa konať na Čajkovského 4 v Bratislave v čase medzi 10:00-14:00 a bude na tému Rastliny v tradičnej európskej mágii.

Popis

V posledných rokoch má čoraz viac ľudí záujem o duchovno a duchovné praktiky – títo ľudia chodia na semináre o šamanizme, Atlantíde, anjeloch, chodia sa učiť k šamanom do Tuvy a do Ameriky. Zháňajú cudzokrajné byliny, živice, čistia auru aj priestory indiánskou bielou šalviou, kopálom, myrhou. Naše vlastné magické tradície a vedomosti o používaní byliniek na liečenie a magické úkony ako keby sa pomaly vytrácali. A pritom všetko čo potrebujeme z rastlinnej ríše máme priamo tu, používali to pred nami celé generácie čarodejníc, liečiteliek a mágov, doslova „pod nosom“ nám rastú rastliny, s ktorými sme najviac prepojení, pretože vyrástli tam kde my, v rovnakých podmienkach, v rovnakom prostredí, ich duchovia (dévovia) odpradávna spolupracovali s našimi predkami.

Poďme sa spolu naučiť aké bylinky nám pomôžu vyliečiť telo, získať osobnú príťažlivosť, ochrániť majetok, zbaviť sa depresie a pozrieť sa do iných svetov. Pripomeňme si posvätné rastliny starých bohov aj znalosti o tom ako na nás pôsobia jednotlivé stromy. Objavme znovu čarodejnú medicínu našich predkov.

Zasa ide o akciu s obmedzeným počtom miest, takže ak máte záujem a chcete prísť, zarezervujte si miesto na Cesta k sebe!

O ostatných seminároch Snakebite budem informovať priebežne, vždy asi mesiac vopred. 🙂

 

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.