Novinka pre absolventov mojich kurzov

Pre tých, čo viac čítajú Eprakone ako Belangelo, sem prenášam informáciu, čo som nedávno zverejnila tam – že vo fórach pre absolventov kedysi pribudlo fórum Kruh Svetla, ktoré je prístupné každému absolventovi nezávisle od toho, ktorý kurz absolvoval, a že v ňom nájdete záznamy seminárov, čo sa mi podarilo urobiť.

Donedávna tam boli len záznamy v češtine, ale potom som urobila aj sekciu Semináre v angličtine, kam som začala dopĺňať veci, ktorých som sa účastnila. Čiže ak ste angličtinári, otvárajú sa vám nové možnosti sebarozvoja. Doteraz som ponahrávala nasledovné:

  • Cyndi Dale – Naštartuj svoje jasnovidecké schopnosti
  • Alana Fairchild – Prebuď posvätné šamanské dedičstvá srdca
  • Sonia Choquette – Život vedený Duchom
  • Helané Wahbeh – Demystifikuj spojenie medzi intuíciou a channelingom
  • Kenlyn Kolleen – Alchýmia vývoja duše

Momentálne najcennejšia je podľa mňa Sonia Choquette, pretože je to ucelený boot-camp (a ona je náramne múdra ženská, hoci môj rozum trpí tým, ako sústavne oslovuje moje srdce 😛 ), ale už sa pripravujú dva workshopy od Claire Zammitovej, od ktorej som sa naučila skutočne veľa (tam ten rozumčok až tak netrpel 😛 )…

Na pokračovaní sa pracuje, pretože disk už mám plný a treba urobiť miesto pre nové veci. A ak bude zas niečo v češtine, pokúsim sa to “zobnúť” 😉 .

Do fóra máte ako absolventi voľný vstup, len potrebujete byť prihlásení v svojom konte. Ak by to nefungovalo, pošlite mi správu (najlepšie cez komentár k tomuto článku). Ak chcete prístup k niektorému z anglických seminárov, dajte mi vedieť v komentároch pod článkom s linkom, pretože ten sa nastavuje cez mailovú adresu. (Všetko je to popísané na mieste činu, teda v popise sekcie 😉 ).

Takže sa vám začnú sprístupňovať doplnkové zdroje pre osobný a ezoterický rast a dúfam, že si to aj patrične užijete. 🙂

“Suníčko Ende.” 🙂

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s