Stačí jediný drobný podnet

colour-chakra-and-symbolVčera večer som si po vyše roku dala čakrovú meditáciu. Predpokladala som, že budem mať celkom zanesené čakry, pretože som prestala aj stáť žam žung a nijako sa nestarám o svoju energiu. Navyše mám problém dostať sa z tela a spojiť s Gabrielom, z čoho som už dosť nervózna. Nie že by to nešlo; len mám problém odlíšiť, či je to on alebo si to len vymýšľam. Bodka.

Je to možno mesiac-dva, čo Otec zasa prestavoval niečo na mojej energii. Tento pocit “odpojenia” bol výsledkom. Keď hovorím o “pocite”, mám na mysli fyzický pocit; vnútorne viem, že som napojená a že ma postrkávajú raz tam, raz inam (veď ja im to raz zrátam! 👿 😆 ), len ako som sa predtým mohla dokonale spoľahnúť na telo, že mi dá potrebný signál, tak teraz čakám a čakám a nič.

Druhý bočný výsledok je, že teraz mám silnejšie napojenie na Otca ako na Gabriela, čo ma znervózňuje dvojnásobne. Dobre, už z Otca nemám také fofry ako predtým, ale mne to kecanie s Gabrielom jednoducho chýba. Tak som to posledných pár dní urobila tak, že som sa nakontaktovala na Otca, overila si, že žiaden priekak na obzore, a potom som ho požiadala, aby ma nakontaktoval na Gabriela. Telefónna ústredňa značky Otec. 😉

S týmto všetkým z ruksaku som sa pustila robiť čakrovú meditáciu Merlin’s Magic. Prekvapilo ma, že od prvého okamihu som energiu cítila veľmi silno a cítila som jej prietok celým systémom od nôh až po hlavu! To predtým nebývalo. V duchu som sa ospravedlnila Otcovi. Zrejme som to s tou svojou ustrašenosťou a sebapodceňovaním zas raz trochu prehnala. 😳

Energia tiekla pekne celým systémom pri každej čakre, ale danú čakru som vždy cítila trochu silnejšie. Sústredila som sa len na fyzické pocity, no napriek tomu som dostávala záblesky obrazov. Prekvapilo ma, že tentokrát som vydržala počas meditky ani na okamih nezaspať, hoci som bola unavená ako pes a robila som ju medzi polnocou a jednou ráno. Druhý rozdiel bola sila energie, ktorú som registrovala. Bola omnoho vyššia a vyváženejšia ako predtým. Tretia vec bola, že mi počas meditácie nevychladli ruky. Štvrtá bola, že extrémne silno reagovali moje spodné čakry až po srdcovú (pričom rezonovali vždy súčasne). V srdcovej to bolo trochu slabšie, ale než som si stihla začať robiť starosti ( 😳 ), prišla hrdelná, čelová a korunná a tie boli zasa úplne úžasné.

Mám nové pozorovanie. Napríklad keď robím čelovú čakru, cítim ju, ale súčasne cítim zosilnený prietok v hrdelnej. Ako keby to, že sa sústreďujem o jednu čakru vyššie, úplne uvoľnilo tú pod ňou. Aj srdce tak reagovalo, len trochu slabšie.

A keď už som bola tak pekne rozpozorovaná, začala som si robiť starosti ( 😳 ) s tým, ako dosiahnem, aby sa naplno otvorila korunná čakra, keď nemám hudbu pre ôsmu a deviatu čakru. Starosti boli zbytočné. Len čo som sa dopracovala do korunnej čakry, začala sa energia vylievať do obálky a rezonovalo celé telo, ako keby som bola žabie stehienko na elektrickom drôte.

Takže som si prestala robiť starosti ( 😛 ) a miesto toho som okamžite začala hľadať Gabrielovu vibráciu. Podarilo sa mi naňho napojiť, ale v noci zasa len cez Otca a až nadránom potom priamo (pretože som predvčerom požiadala Otca o to, aby mi urobil na Gabriela náhradný kanál, keď už mi tak pekne rozhasil ten doterajší 👿 ). No a teraz ide zhrnutie toho, čo som sa za posledných pár dní od nich dozvedela:

Otec vraví, že mi prestavil energiu na nejakú odlišnú vibráciu, pretože som sa prestala cítiť oddelená od nich. Lenže tým, že som sa prestala cítiť oddelená, mám teraz problém ich rozoznávať. Kým som predtým vedela, pokiaľ som ja a kde už začínajú oni, teraz to už necítim a preto mám problém zistiť, či som alebo nie som napojená. Že napojená som stále, ale už to cítim skôr ako svoju vlastnú energiu. (No a na to prišla moja “vzbura” a požiadala som o vytvorenie takého kanála, kde budem Gabriela znova cítiť “externe”. Nie som anjel, ale človek, tak nech láskavo so mnou experimentujú len do miery, ktorú dokážem uniesť. A basta. Čo oni aj tak robia, ale ako som mu to plamenne vysvetľovala, mala som nádherný dočasný pocit sebarealizácie. A potom pocit károvaného vola.)

Dnes ráno po včerajšej meditke som bola ochotná urobiť niečo pre svoju srdcovú čakru. Keď sa mi podarilo dostať kontakt s Gabrielom, povedala som mu, že sa na neho chcem napojiť predom, cez srdce. Doteraz som sa vždy napájala (alebo bola napojená) zadom, ce chrbát. Ten kanál cítim non-stop a je veľmi široký a výdatný – siaha tak od krížov až po zadnú časť lebky do výšky uší. Aj keď mám vizuálny vnem tohto spojenia, tak sa vnímam ako predná polovica tela vytŕčajúca z obrovského energetického prúdu.

No a Gabriel mi moje prianie okamžite rezko zatrhol. Nijaké napájanie sa “spredu” nebude. Povedal mi, že kým som napojená zadom, nestrácam svoju identitu. Keby som sa napojila predom cez srdce, okamžite by som sa rozplynula.

To mi pripomenulo čosi, čo viem z Castanedu. Keď opisoval smrť, použil obraz energetickej vlny, ktorá večne udiera do našej obálky spredu a jedného dňa do nej urobí puklinu a to je koniec. Myslím, že Castaneda tú puklinu dával do výšky pásu (asi niekam na tan-tien). Gabriel ju umiestnil do výšky srdca. No dobre… ale podobnosť by tu bola a vysvetlenie je takmer rovnaké. Možno hocijaké napojenie spredu značí rozbitie našej energetickej obálky. Neviem.

Potom sme sa s Gabrielom ešte o čomsi bavili – už som zabudla, o čom to bolo, ale on sa sťažoval na niečo, že si tým nebol istý. Ja som sa prekvapila, že ale veď predsa číta moju energiu a tak by mal vedieť. A vtedy som dostala obraz, cez to slová a cez to poznanie: maličké víry v toku, každý točiaci sa, ako ho napadne. Že pôsobenie vonkajšieho prostredia pôsobí v mojej energii také víry, pretože moja energia je nestabilná. (Neviem, či len moja, alebo všeobecne ľudská; bavili sme sa o mne.) A potom prišlo malé rušenie a tie víry sa začali správať úplne nepredvídateľne, spájali sa, silneli a odrazu to bol jeden obrovský vír, ktorý celkom zdeformoval tok energie.

A do toho mi prišlo podobenstvo s golfským prúdom: stačí maličký odklon jeho toku a v Európe zavládne doba ľadová. Malá príčina, obrovský dopad. A sakra. Ja už sa im nečudujem, že s nami jednajú ako so surovými vajcami, ak to platí pre celé ľudstvo, že naša energia je taká nestabilná!

Dúfam, že to niekomu niečo dá; ja si to zapisujem, aby som nezabudla. 🙂

P.S.: Ako som hľadala vhodný ilustračný obrázok, našla som čosi, čomu sa hovorí “tranzičné čakrové farby” – a našla som v tom svoj terajší farebný vzorec. Náhoda alebo vyšší význam? 🙂 🙂

One thought on “Stačí jediný drobný podnet

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s