Galaktická Federácia vstupuje do našich snov

Toto je informácia, ktorú som včera nahryzla pri channelingu s Gabrielom a dnes prišiel newsletter od Suzan Carollovej s jej najnovším channelingom z 11. 4. 2012 a oba ukazujú tým istým smerom. Prerozprávam, pretože je toho 3 kilometre a mne sa nechce prekladať:

Členovia Galaktickej Federácie prišli za ňou do sna a vydurili ju, aby šla písať. Povedali jej, že ich “pristávanie” už začalo – prichádzajú do našich snov a meditácií, aby sme si uvedomili, že tie veci, čo sa o veľkých premenách z internetu dozvedáme, sú pravdivé. Najprv prídu k “prebudeným”, aby títo potom ďalej šírili poznanie.

Najprv sa začnú prejavovať tak “živo”, že pred tým nebudeme môcť zatvoriť oči. Budeme tomu hovoriť “sen” alebo “fantázia”, ale je to len ďalší krok v našom Návrate Domov, ktorý už dávno začal, ibaže sme neboli schopní si to pripustiť, pretože tá predstava pre nás bola príliš bolestivá. Preto to pre nás boli “len” sny a fantazmagórie.

Takže teraz už vieme, že tie sny sú pravdivé. (Ľudia, nemôžem si odpustiť štuchanec do boku: Uchvacuje ma tá logika, ktorá pravdivosť sna potvrdzuje iným snom. 😉 Nie že by som im neverila, ale Suzan Carollová podľa mňa nebude z oblasti prírodných vied.)

Potom to pokračuje tým, že nedovolia, aby sme sa báli, pretože strach je nástroj Temnoty a nástrojom strachu je zas pochybnosť. (Ja tieto dualistické cance fakt nemusím. 😦 Začínam rozmýšľať, či aj vzostúpené bytosti si predsa len neponechávajú istú mieru dualitného vnímania, aby vedeli odlíšiť seba od tých druhých.)

Mnohí z nás si neuvedomia, že dostali správu, ale s troškou trpezlivosti sa potkneme o dôkaz, že zmena začala. (Mne Gabriel povedal, že idem urobiť pokrok. Keď som sa pýtala, prečo mi to hovorí a či to, čo som robila doteraz, neboli pokroky, tak došla myšlienka v tvare “to, čo bolo doteraz, boli len detské hry, teraz začína skutočný pokrok”.) A čo vlastne začalo? Odstránenie tých, čo blokovali našu cestu k radosti a vzostupu od čias pádu Atlantídy. (A už tu máme zasa nejakého nepriateľa. Galaktická Federácia, ja k vám asi ani nechcem ísť… 😦 Niekde predsa musí byť svet aj bez nepriateľov! To je miesto, kde mám namierené ja – a ak vzostup znamená bojovať proti niekomu, tak radšej zostanem nevzostúpená. Ja som vždy bojovala za, nie proti.)

Atlantis bola otvárač portálov tak, aby najbližších 13.000 rokov viedlo k planetárnemu vzostupu. Boží plán hovorí, že kým bude Gaia pri zadných vrátkach Galaktického Centra, bude sa vzostup konať cez nespočetné množstvo individuálnych vzostupov. Keď Atlantis padla, mnohí z nás sa vrátili do piatej dimenzie – ale ako poranení bojovníci so spomienkou na túto porážku v svojej karme – a temní “Bratia Bielu” zvíťazili. (Neviem, čo je Biel, a ani ma to nezaujíma.) My, čo sme zostali v tretej dimenzii, sme v snoch konšpirovali s galaktickou Federáciou a pomáhali sme jej v jej plánoch, čo nás oberalo o spánok a unavovalo a pôsobilo nám choroby.

Táto únava a choroby čoskoro prestanú, pretože už treba len trošičku “pozametať” a bude to. Už nebudeme v spánku bojovať proti Temným silám (ľudia, ja som tak rada, že som k tým vyvoleným nepatrila a nebojovala v spánku 😛 ), ale budeme v spánku snívať novú Zem.

(Tak toto je možno jediná myšlienka z celého channelingu, ktorá ma napĺňa skutočne vnútornou pohodou. A podľa toho viem, že hoci slová nesedia, ústredná nitka je pravdivá. 🙂 )

Začíname sa vracať do nášho svetelného tela a tak sa naše fyzické telo začína cítiť ako pritesná koža, z ktorej sme už vyrástli, a obmedzuje nás. Asi cítime nutkanie zlieniť sa ako had. Tí, ktorí už si uvedomujú planetárny vzostup, majú čo najviac oddychovať a uberať strach tomu zvyšku. Ich úlohou je držať kanál pre bezvýhradnú lásku otvorený a viesť túto lásku k ostatným. Proti strachu neinformovaných sa najlepšie bojuje Láskou a Pravdou.

Zatiaľ sa Galaktické Centrum očistí od polarity Zeme a vibrácia Zeme vzrastie tým, že sa vzdá polarity.

P.S.: Ak ste cítili výhrady z môjho pretextovania, no tak ste cítili správne. Kedysi som Carollovej channelingy baštila, pretože sú plné lásky. Potom, v určitom bode, som ich už nemohla, pretože narába so strašne dualitným vnímaním a hovorí o odstraňovaní polarity, hoci jej channeling polarizuje. Tým nespochybňujem jej kontakt a samotnú správu, ale potvrdzuje to môj názor, čo som si časom o channelingu a “kanáloch” utvorila.

15 thoughts on “Galaktická Federácia vstupuje do našich snov

 1. Myslím si, že výsledok akéhokoľvek channelingu je primeraný predchádzajúcim vedomostiam a jazykovým zručnostiam príjemcu. Ja asi nebudem veľmi použiteľná, pretože všetky moje kanály sú o zametaní vo vlastnom dome a pred prahom. Žiadna záchrana civilizácie 😀

  Páči sa mi

 2. Ja sa cítim na rozhraní. Nedualitu už chápem aj srdcom a preciťujem , čo to znamená, ale zároveň si v sebe uvedomujem aj dualitné vnímanie, uvedomujem si ho, niekedy ho stopnem a potom si ho pretlmočujem do nedualitného. Ale podľa mňa aj rozdeľovanie na dualitné a nedualitné je obraz polarity, jednoducho ju vidím zatiaľ všade okolo mňa.
  Asi je to tým, že v 3D máme pracovať s polaritou a vďaka nej sa máme posunúť až do bodu, kedy bude pre nás neúnosná. No a tí, ktorí už často kmitajú aj v 5D /zároveň ešte aj v 3D/, cítia tú neúnosnosť polarity a nevládzu ju ďalej akceptovať. Myslím si, že to sú práve tí priekopníci, ktorí nás dualitne vnímajúcich ťahajú na stranu, kde všetko JE a bodka. A to je možno aj ten “boj”, boj pomocou lásky a pravdy proti strachu z Temnoty /čiže neinformovanosti a duality/, ako bolo v článku: “Proti strachu neinformovaných sa najlepšie bojuje Láskou a Pravdou”.
  Ja si myslím, že ústredná myšlienka z tohto channelingu sa dostane k oveľa širšej verejnosti možno aj vďaka polarite. Veď širšia verejnosť je zatiaľ polaritne vnímajúca v 3D a je skôr pretlmočená pre ich vnímanie. A tí nepolaritní si vycucnú z toho to, čo JE a bodka.
  No a možno Suzan Carollová stojí tiež na hrane a onedlho prekmitne vďaka Vám všetkým, ktorí nás učíte inému vnímaniu. Ja Vám za to moc všetkým ďakujem, som rada, že ste, že aj vďaka Vám raz budem kmitať v JA SOM 😀 . A tak isto som rada aj tomuto channelingu /tak ako aj množstvu iným, ktoré som čítala na tomto blogu/, keďže mi dava nádej. Nádej o Novej Zemi, o novom svete v nás samých.
  Málokedy to hovorím, ale o to úprimnejšie teraz aj so slzami v očiach: MÁM VÁS VEĽMI RADA, ĽUDIA.
  MÁM ŤA VEĽMI RADA, HELA, za prácu, ktorú robíš.

  Páči sa mi

  • Páči sa mi tvoja myšlienka: “Ja si myslím, že ústredná myšlienka z tohto channelingu sa dostane k oveľa širšej verejnosti možno aj vďaka polarite. Veď širšia verejnosť je zatiaľ polaritne vnímajúca v 3D a je skôr pretlmočená pre ich vnímanie. A tí nepolaritní si vycucnú z toho to, čo JE a bodka.”
   Evokuje mi to moje veľké upratovanie. Vždy, keď sa doňho pustím, je v byte ešte väčší neporiadok, ako keď som začínala. Ale to je len zdanie 😀
   Aj ja ťa mám rada, aj ostatných 😛

   Páči sa mi

  • No, ja som dnes mala v zuboch celé ľudstvo, ale mala som na to aj dôvody… Musela som k notárke, vyplatiť vykonanie dedičského konania. Sú tam oprsklí až hrúza, ale nejako sa mi to darí odfiltrovať. Vlastne aj dnes sa to podarilo, len človeku zastáva rozum: Kolega ma tam odviezol a ako sa snažil napchať do parkovacieho miesta, prifrčal hrozný čierny pohrebák (=SUV) a začal naňho dosť agresívne vytrubovať. Kolega sa rozhodol prejsť ešte ďalej, lebo to miesto na parkovanie bolo také malé, že trčal do prejazdu, a zaparkoval na vyhradenom mieste pre návštevy notára. Ja som vybrala tašku z auta a šla k notárovi, on šiel do lekárne. Odrazu (to som ešte videla) k nemu prifrčala nejaká kvetovaná ženská a začala s ním hovoriť. Nestarala som sa, myslela som, že sa pýta na cestu. Vybavujem notára, vtom sa dvere otvoria a tá kvetovaná ženská vojde dovnútra. Tak som si pomyslela, že sa ho asi pýtala na notára a on jej ukázal, ktorý vchod to je. Ovšem kvetovaná ženská začala na mňa kričať, že mám svojmu kolegovi odkázať, že sa na ňu nemá osopovať, pretože ako ona mala vedieť, že ja patrím k nemu (zrejme ma nevnímala, keď som z auta vyberala tašku a zdravila sa s ním) a že ona trúbila, pretože im tam parkujú cudzí ľudia a on by si mal rozmyslieť, či na ňu bude nepríjemný… Uvažovala som, čo poviem, ale nebolo nič na tom také evidentné, aby som sa do toho zadrela, a tak som si povedala, že akokoľvek zareagujem, neurobím dobre – a tak som nereagovala. Potom kvetovaná ženská vošla do kancelárie a ja som začala tušiť, že to bude asi notárka… Keď som vyšla a povedala kolegovi, ako na mňa navrieskala, tak mi dorozprával, že ho zastavila a pýtala sa ho, či ide k notárovi, a on povedal, že nie. Tak mu rozkázala odísť z parkoviska. Povedal, že nevidí dôvod, na to ho kvetovaná ženská seřvala, že to by tam mohol stáť ktokoľvek, na čo jej on zahlásil, že ale jeho kolegyňa išla k notárovi a dovidenia. 😛 No a baba sa potom vyjačala na mne. Síce sa ma to nedotklo, pretože mi je jedna dva, ale nejako ma to nastavilo do prehnane kritického módu voči zvyšku sveta a tak ma naštvali tí exóti, čo prišli po nej… Nie, nemôžem povedať, že by som mala rada ľudstvo. Mám rada zopár jedincov. A ten zvyšok… snáď sa nájde niekto iný z nás, kto ho bude mať rád… 😛

   Mimochodom, podryp – bola by som rada, keby ma “mali radi” nie za to, čo robím, ale za to, že som. 🙂

   Páči sa mi

   • Ty SI aj s tým všetkým, čo robíš 😀 . A tú prácu som myslela Teba, Tvoje kmitanie, ktoré rozkmitáva aj ostatných, ktorí rozmitávajú ostatných, ktorí…
    Bolo to tam aj pôvodne napísané, ale môj komentár bol už príliš dlhý a mala som pocit, že to dôležité, čo som chcela napísať, by strácalo význam, tak som to zmazala. 😀 Ale myslím, že z kontextu sa to dá prečítať /?/
    “…vďaka Vám všetkým, ktorí nás učíte inému vnímaniu. Ja Vám za to moc všetkým ďakujem, som rada, že ste, že aj vďaka Vám raz budem kmitať v JA SOM 😀 …”

    O milovaní ľudstva: tiež to neviem vždy a za každých okolností, tento článok mi v okamihu čítania niečo otvoril a ja som tú lásku pocítila a chcela som ju hneď vyjadriť. Som vďačná tomu, že som ju vedela vyjadriť. 😀

    Páči sa mi

 3. Nemám žiaľ toľko času, aby som si rozobrala a prípadne dala do súvisu, či hore napísané robí niečo so mnou…. v posledných dvoch či troch týždňoch som neskutočne unavená, častokrát z ničoho. Nevládzem už ani psychicky. Doteraz som ako-tak vibrovala v láske, keď som bola unavená alebo psychicky nabúraná, zvýšila som si vibrácie a hotovo! Dokázala som ešte stále pomáhať ostatným, teraz mám pocit, že nedokážem pomôcť už ani sebe 😦
  Buď to bude “len” nespokojnosť so svojím životom (konečne by som si mala spraviť niektoré užitočné cvičenia), alebo to bude vzostupom, alebo aj aj?

  Páči sa mi

  • Ahoj, motýlik, čo sledujem, v tomto čase veľa ľudí cíti apatiu, únavu, je veľa chorých a nespokojných. Neviem, nakoľko je to vzostupom /ale myslím si, že energie sú silnejšie vo všetkom/, ale čo na to určite vplýva, je jar. Vyplavujú sa naše, aj dávne bolesti a balasty, aby sme sa očistili, aby na ich miesto mohli prísť rozvité púčiky, voňavé kvety, …
   Ja som bola ešte pred cca týždňom na tom tak, že som už nechcela žiť, bezdôvodne. S mojou 2 týždňovou chorobou som sa pasovala aj spolu s pocitmi z dávnejšej doby s nechuťou k životu.
   Nepomáhaj teraz druhým, urob si čas len na seba, nerozmýšľaj, prečo, len preciťuj a hlavne choď do prírody. Voda zmyje všetko vyplavené, Zem Ti dá pocit, že sem patríš, Slnko energiu a radosť, Vietor rozfúka nepotrebné myšlienky a celá zelená Príroda dodá inšpiráciu k novému rastu 😀 .

   Páči sa mi

   • Ďakujem ti za reakciu, tiež to tak cítim 🙂
    Včera napríklad som poobede nechala rozbordelizovaný byt tak ako bol, a ušla som von za mesto, slnko, lúky, stromy, vietor, aaach…. vrátila som sa domov až večer, doma nechápali, čo sa deje, ale radšej nepátrali 😀
    Gniavi ma pocit, že tu nič nie je OK, nefungujeme podľa prírodných zákonov, ale umelo, roky rokúce to sledujem a čoraz viac ma to tlačí na duši. Teší ma len pomyslenie, že raz to skončí a už je to zrejme na dosah a bude všetko fungovať tak ako je nám prirodzené 😉
    Vydržaaať! 🙂

    Páči sa mi

  • Motýlik, mohla by to byť nespokojnosť samej so sebou? Ak sa ti svet nezdá byť v poriadku, môže to byť zrkadlo tvojho vnútra, ale to oddychovanie, može byť dobrý začiatok. Kedy si naposledy upratovala vo svojom vnútri? 😉 Skúsiť pohľadať, že prečo máš pocit nedostatku času? Aj toto môže súvisieť s neodprataným balastom, ktorý spôsobuje únavu, lebo viaže priveľa tvojej energie, ktorá je potrebná inde 🙂

   Páči sa mi

   • Díky za názor 🙂
    Nie je to zrkadlo, mám v sebe celkom fajn upratané, roky na tom pracujem a už mi do dokonalosti veľa nechýba 😀
    Ten bordel, čo tu pozorujem, znechucuje veľmi veľa ľudí, čiže nie je to len môj názor.
    Veľa času a myšlienok venujem mojim klientom, ale vlastne… nepociťujem to ako nedostatok času, stíham v pohode a čas si viem rozvrhnúť.
    Ono to bude tým, že viac v poslednom čase spávam, dlhšie a ráno sa nebudievam svieža a oddýchnutá, ako to bývalo predtým.
    Snívajú sa mi zvláštne sny, ktoré neviem dešifrovať… vždy predtým som presne vedela, čo ktorý sen znamená… vždy som to vedela dať do vzťahu s mojou momentálnou situáciou… teraz nie… 😦

    Páči sa mi

 4. Ahojte, dakujem ze som mohla nahliadnut, velmi zaujimavy clanok, za mnou zacali bytosti prichadzat asi tak pred 4 rokmi, nechapala som, pretoze stretnutie s nimi bolo vzdy tak zive a pocit pri nich bol, akoby som ich poznala uz velmi dlhu dobu, rozpravali a ukazovali mi zaciatok ale aj koniec, ktory nakoniec vzdy skoncil jednym velkym vtipom, ale ako na potvoru na ten vtip vzdy zabudnem 😀 ….niektori v komentoch spominate unavu, nespokojnost…mozno vam k prelomeniu trosiku pomoze clanok od mojho draheho priatela. Clanok je ale v anglictine a priznam sa, ze som leniva ho prelozit 😛 Pekny den prajem!

  ~Finding Balance After the Recent Solar Flares~

  If you have been feeling, anxious, jittery, dizzy, light headed, irritable, lethargic, exhausted, even after a full nights sleep, overly worried with negative thought forms bouncing around in your consciousness, even experiencing heart palpitations, fluctuating blood pressure, prolonged headaches and pressure in the head, you are experiencing the recent Solar flares that have created a huge disruption in the electro magnetic grid on the planet. You are not losing your mind, you are beginning to break through your old patterns, fears and illusions courtesy of this activity, the Mars retrograde and now we are fully emerged into the Mercury Retrograde. So in reality you are losing your ability to stay stuck in your thinking head, the ego, and moving into the heart center to process the emotions being stirred by the solar activity.

  The solar flares and photon waves are changing the fabric of our physical reality as they have a powerful effect on our physical bodies on a cellular level, causing our cellular memories to awaken and clear. Our emotions such as anger, loss, hurt, disappointment, guilt, fear and feelings of unworthiness are low frequency energy stored in our cells from past experiences and traumas that we have never processed which become cellular memories. Photon energy released with the solar flare pulls up the lower emotional frequency so it can calibrate to the higher frequency. This opportunity to calibrate gives us the ability to release these lower emotions of sadness and grief without knowing why.

  We are pulled to make changes in our life but we don’t really realize why. This higher frequency creates the power of instant manifestation of our thoughts, which means whatever we think, we create instantly now so guard your thoughts and make powerful affirmations if you want to see change.

  The solar flare travels from the sun and hits earth, initially hitting the magnetic field that surrounds the Earth. These solar flares also impact our own electro magnetic field causing many of the symptoms I have listed above. As we move deeper within our own psyche and consciousness we can begin to remember our purpose or awaken fully. It is important during this time to rest, drink plenty of water, sleep, and know what you want in your mind. Let the emotions come so they can be cleared. This is an opportune time to let go, surrender and just be with the waves of emotion that come. In order to create change we have to break down the old structures of our belief system. The solar flares affect the weather of the planet, the moods of the human race, even business cycles and, the release of spiritual light-energy to the earth. You have an obligation now to step forward; you cannot hide from your destiny. If you think you can suddenly walk away from your calling, you will soon discover that you will create great discomfort in your life experience until you find your way back to the path of your destiny.

  Just as every living consciousness on earth depends upon the physical sun, there are many souls who depend on the brightness of your soul to shine to show them the way from the darkness of fear and doubt. This means clear the lower frequencies from your energy field so your light can shine.

  For those who may not know, a solar flare is a magnetic storm on the Sun, which appears to be a very bright spot and a gaseous surface eruption. Solar flares release huge amounts of high-energy particles and gases that are tremendously hot. They are ejected thousands of miles from the surface of the Sun. These solar flares are living expressions of the Maya prophecy that we are in a time of change and conflict.

  Externally this creates natural phenomena and celestial disturbance. Internally it creates our personal challenge to move through, grief, confusion, anxiety, denial, depression, anger and fear. It is said we are ‘at the cross roads’. A time of choosing a new path, deciding on a new self and direction, venturing into the unknown, finding our true identity of being. Some will choose to stay on the same road, stay with the familiar, others will choose a different road and return to the path of beauty. Here there is no room for judgment or comparison, for that is the ego, the path of beauty requires one to see through the eyes of love and allow others to have their journey. It requires us to stay in the knowing heart.

  Remember to listen to your physical body if it needs rest. Create sacred space and go into stillness until you are able to move through the release of the emotional trauma that each of us have stored. At the time of the Equinox on March 21st and 22nd I will once again be creating prayer flags to bless in ceremony in the healing gardens that sit at the base of Mount Shasta. If you would like me to add your name or the name(s) of loved ones, friends, co-workers please send it to me [Robbyne http://www.whitewolfjourneys.com/%5D You can also add the name of your animal allies as I will also be doing special prayers in the sanctuary dedicated to Saint Francis of Assisi. Here at the mystical mountain of the Master Teachers and the source of the violet flame there is a special magick that occurs. I will be sending out a special meditation before the equinox so those in our spiritual community can join together to weave the web of light at this powerful time when the earth experiences equal portions of light and dark.

  For those who may be called to the mountain I am extending the private shamanic journeys for an additional week through April 5th. The mountain is very special and provides what each individual needs for their growth. It is a powerful energy to help transform ones life, remove obstacles, clear old limiting thoughts, bring one into perfect harmony with their dream and assist in reestablishing balance after these major solar flares.

  Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s