El Morya: Vaše telo pomáha čistiť vibráciu Zeme

V newsletteri Suzan Carollovej prišiel najnovší channeling od El Moryu. Ja teda fakt neviem, kto je El Morya, ale hneď v začiatku som sa to dozvedela 😉 :

“JA SOM vzostúpený majster El Morya a chcem deponovať správu pre vzostupujúcich a Vzostúpených Majstrov, ktorí sú ešte v hmote. Chcem sa s vami podeliť o tri veci…”

Tak OK, máme tu najnovší hromový hlas zostupujúci z nebies 😉 , hovoriaci odkazy už nielen nám, pozemským červiačikom, ale aj Vzostúpeným Majstrom (teda svojmu vlastnému levelu? 😯 … lebo veď ten by nevedel…)… ale tie tri veci ma zaujali. Kanál môže byť všelijaký, ak je myšlienka múdra, treba sa učiť. Ale nejdem prekladať, lebo to by ma možno šľak trafil (a možno ani nie):

Tri veci, ktoré chce El Morya povedať, sú:

 1. Zbavte sa všetkých strachov, ktoré so sebou ešte môžete nosiť.
 2. Vedzte, že vždy je dostatok.
 3. Udržiavajte si svoj “pozemský kontajner” tak dlho, ako to Gaia od vás potrebuje.

No dobre, jednotka ma netrápi, nad dvojkou som práve dnes ráno, než som to začala čítať, premýšľala, a trojka je pokyn “priamo pre mňa” 😛 :

Nie je obeťou zotrvať v svojej fyzickej forme, pretože naša duša je naveky slobodná. Naše fyzické telo len ukazuje, že sme súčasť ekosystému Gaia, že tvoríme časť planéty. A tak ak sa zbavíme všetkých zvyškov strachu, ktoré v sebe ešte nosíme, tieto energie sa uvoľnia nielen z nášho tela, ale aj z energie ekosystému Gaia, čiže tým trošku “vylepšíme” vibráciu planéty. A ak si uvedomíme, že sme len časť planéty, časť ekosystému, tak sa stáva bezpredmetným aj náš strach z toho, že by na svete nemusel byť dostatok práve pre nás – ten povestný ľudský “boj o prežitie”. Ak my sme planéta, tak vždy máme všetko, čo potrebujeme.

Naša fyzická podoba, ten “kontajner”, je reprezentácia nášho planetárneho Ja. Ako ľudia spolu s morskými cicavcami je našou úlohou svoju vibráciu očistiť od všetkých treťodimenzných pút ešte kým sme v hmote a v tele. Je to niečo, čomu El Morya hovorí “kontrakt s Gaiou, uzatvorený ešte pred narodením”. Funguje to vraj tak, že oslobodzovaním sa od ilúzie sa oslobodzujeme súčasne od strachu a tým oslobodzujeme od strachov a nízkych vibrácií celú planétu. Morya navrhuje postupovať ako pri horore: “Je to len film, nie realita.” To si môžeme povedať zakaždým, keď vidíme nejaké desivé treťodimenzné prejavy. (Myslím, že tu sa kámo Morya inšpiroval nórskou tragédiou, lebo channeling prišiel tesne po nej.)

“Konkurencia, majetok, sláva a úspech majú menšiu váhu, keď si raz uvedomíte, že treťodimenzná Hra na Život nie je reálna. To, čo je reálne, je vnútri.”

Vnútri sa postupne, každým dychom, meníme. Tak ako myšlienka predchádza konaniu, tak istý stav vedomia predchádza zmenám našej reality. Keď uveríme, že ovplyvňujeme našu realitu, dostávame sa do stavu vedomia, ktorý nám umožňuje ovplyvňovať našu realitu. 🙂 Vlastne ju nemeníme, my ju tvoríme. Tvoríme ju každou našou myšlienkou a preto si musíme dať pozor a udržať svoje myšlienky a emócie na uzde (alebo sa dostať do stavu, kedy ich na žiadnej uzde držať nepotrebujeme, lebo sú presne to, čo majú byť 🙂 )

Potom Morya hovorí o tom, ako sa Vzostúpení Majstri (on je toho názoru, že už len čítanie jeho správy z nás robí Vzostúpených Majstrov; ja som oveľa menší optimista 😕 ) dostali do hmoty. Nie tak, že by do nej boli “zostúpili” a opustili piatu dimenziu, ale len rozšírili svoje vedomie do tretej dimenzie, aby sa jej mohli zúčastniť. Niečo podobné mi tvrdí Gabriel už vyše pol roka – som veľká bytosť/energia, len moje vedomie sa presunulo dočasne do hmoty a prenieslo so sebou ťažisko “uvedomovania si”, kým ten zvyšok “spí” a čaká, až sa vrátim späť. 🙂 Niekedy pri meditáciách mávam kontakt k tomu zvyšku. Je to paráda. 🙂

Morya to popisuje, ako si postupne uvedomíme, že sme bábkar a nie tá bábka – že ťaháme za nitky nášho fyzického tela. No, ja si to ešte moc neuvedomujem – najmä nie vtedy, keď mi niečo je, hoci bolesti som v poslednej dobe začala už liečiť tým, že vyleziem z tela niekam, kde ho nemám – a tak ma nemôže ani bolieť. Nakoniec ten Morya bude mať predsa len pravdu a všetci sme Vzostúpení Majstri… Ťažká predstava. 😕

Mimochodom, Morya si hovorí, že je “Vzostúpený Majster prvého lúča, modrého lúča sily Božej vôle”. To mi vyzerá na skupinu energií Michael. 🙂

Carollová spomína, že keď s ním bola prvýkrát v kontakte, mala strach z jeho moci a dominantnosti. To mi pripomína, keď mi dali za učiteľa Kumaru. Tiež bol hodne autokratický a viedol ma ako “múdry starešina”… a potom som si kdesi na Wikipédii káma našla a zistila som, že podľa popisov je to krásavec blonďatý šestnásťročný! 😆 Fakt je, že spočiatku vystupujú autoritatívne. A potom poniektorí do nich začneme rýpať a je po autorite. 😉 (Budem sa musieť zasa niekedy spojiť s Kumarom.)

K El Moryovi som ešte našla toto, ale zasa z toho nie som o nič múdrejšia. Začínam mať problém s ľudskou klasifikáciou – a že to hovorím ja, to je skutočne bohorúhačstvo, pretože štruktúra je moja posvätná krava! 😳 )

Reklamy

8 thoughts on “El Morya: Vaše telo pomáha čistiť vibráciu Zeme

 1. pre helar, vzostupeny majster, ktory prijal inkarnaciu na zemi do tejto doby(toho casu je ich tu vela) stratil vedomie o tom kto je, cim bol, odkial prisiel, preto o tom nevedia, su tu bez vedomia toho kto su. podstupili obrovske riziko, ze sa tu takpovediac zaseknu a nespomenu si, netreba ich dehonestovat. Mavas tendenicu sa prezentovat, ze vsetko vies lepsie.

  Like

 2. ABC len si nepochopil ten veselý nadhlad pri vážnych veciach. Asi si nie na rovnakej vlnovej dľžke ako Helar. Mne sa práve úžasne páčia jej príspevky a poznámočky k veci. Som tu rada. Ďakujem:-)

  Like

 3. no ja neviem… vidím tam nejaké úlomky, ktoré by som si vedela pospájať trebárs s výskumami M. Newtona (čo sa týka duší), ale inak… nejak mi to nešmakuje… a tá fotka, reps. všetky fotky… mi zaváňajú takým sektárstvom 😛

  k abc – keď zostúpení vzostúpení nevedia tu dole, čím sú hore, ale on to vie, tak… ? potom nerozumiem 🙂

  Like

  • 😯 Labute ti zaváňajú sektárstvom? 😯 Asi vnímaš inú realitu ako ja… porozprávaj mi kúsok o nej! 🙂

   K Abc, ako som ho (ale pravdepodobnejšie “ju”) pochopila ja: niektorí Vzostúpení Majstri zostali mimo hmoty a tak si pamätajú (typ Morya) a niektorí vliezli do hmoty a nepamätajú si lautr nyšt. Preto im treba povedať, kto sú. Tí čo porozumejú (ale to už je len moja interpretácia), dostávajú šancu to ukončiť. 🙂

   Myslím, že po tomto mojom vyhlásení sa v mihu vyľudní celá planéta! 😆

   Like

   • boobak, čo sa ti na ňom nepáči? Veď vyzerá ako Garibaldi z učebnice dejepisu, keď som chodila na strednú. A tiež to bol národný hrdina 😛 .

    Like

   • nepamätám si, kto je Garibaldi 😀 ale tá jeho podobizeň, ako aj všetky ostatné sú vždy v podstate rovnaké-sektárske. akože vesmírno-mimozemsko-duchovné. a spájajú sa mi s rôznymi nepríjemnými vlastnosťami siekt. je to pre mňa fuj-fuj.

    Like

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.