Rušenie nezistiteľných dohôd

Včera som dala na Gaia Talks článok, ktorý je síce channelovaný, ale svojou podstatou informácia patrí skôr sem… Ide o metódu prinavrátenia stratených kúskov duše (soul retrieval). Niekedy sa stane, že sa nevieme dostať presne do situácie, v ktorej stratený kúsok duše zavrzol (teda “v ktorej prebehla energetická výmena, ktorá nám ešte dnes odčerpáva energiu”, alebo slovami toltékov “kedy sme urobili nejakú dohodu, ktorú treba zrušiť”). Vyzerá to tak, že nedokážeme svoju zavrznutú energiu z tejto situácie dostať. Rekapitulácia nezaberá, pretože si nevieme situáciu vyvolať.

No a nedávno sa mi stalo presne to isté na šamanskej ceste:

Ešte som ani poriadne nezatvorila oči, už ma to vzalo do Gaiinho údolia. Chvíľku som obchendovala, než som zistila, kde som; potom som prešla cez rieku po hladine (začínam už byť ako Ježiš 🙂 ) na druhú stranu a tam bol les. Že je to Gaiino údolie, to som zistila podľa tých cukríkových miest. Uprostred čistinky (bola maličká, takmer len slnečný fliačik pod stromami) som uvidela jelenčeka. Bol pekný, mladý, mal rozsiahle parožie, až som sa čudovala, že mu medzi tými stromami nezavadzia. Myslela som, že sa vyplaší a ujde, ale len tam stál a pozeral na mňa. Spýtala som sa ho, či sa nebojí, a on odpovedal, že veď mu predsa nechcem zle, nie? Tak to som fakt nechcela… Prišla som k nemu, hladkala som ho po krku, cítila som jeho tvrdú, priliehavú srsť a napadlo ma, aká sranda, že ho nie je cítiť… zvieratá v zoo je cítiť, ale ja zvieratá v mojich snoch necítim. Asi mi nefunguje nos.

Niečo som mu povedala, že mám problém s bezmocnosťou, čo s tým mám robiť. Povedal mi, nech nasadnem, že ma vezme ku koreňu môjho problému. Najprv som bezradne pozerala, ale ukázal mi zvalený kmeň stromu napravo a povedal, nech si naň vyleziem a z neho na jeho chrbát. Keď už som sedela, pýtala som sa, či sa ho môžem držať za parožie, ale povedal, že je to zbytočné, že nepobežíme a preto nespadnem. No a potom sme leteli.

Myslela som, že to bude do iného života, ale vzal ma do mojich čias v škôlke. Môj problém je, že si nič nepamätám, len toho jedného chlapca v tom jednom okamihu a to dievča s prehryznutým jazykom – ale viac nič. Povedala som mu to a pýtala som sa, prečo zrovna škôlka. Povedal, že preto, lebo tam som bola vtlačená do obmedzení. Namietla som, že som myslela, že ma do hmoty vtlačili anjeli. Povedal, že to myslel inak, že tu som bola vtlačená do istých predpokladov, v ktorých som bola nevyhovujúca. Namietla som, že ale ja si to fakt nepamätám. No a potom som musela zaspať.

Snívalo sa mi, že som mala veľké problémy s hlavou, menovite vlasmi, menovite lupinami. Koža sa mi odlupovala v obrovských, ako čipsy veľkých kusoch a celá hlava bola popukaná ako vyschnuté riečne koryto. Na jednom mieste sa mi dokonca po odlúpnutí lupiny urobila krvavá ranka a musela som ju dezinfikovať. Pomaly sa tie lupiny odlupovali a bola pod nimi normálna pokožka.

Nevedela som, čo s tým – dokonca som ani nevedela, či sen vôbec nejako súvisí s mojou šamanskou cestou s jelenčekom. Tak som urobila to, čo v podobných prípadoch robím celkom automaticky – spýtala som sa Gabriela.

V noci som sa stretla s jelenčekom. Bol to niekto z vás alebo pomocná energia?
ZMENENA ENERGIA ISIARISA
A prečo sa mi neukázal taký, ako je?
CAKAL ZE HO SPOZNAS
A nespoznala som… Je to zle?
[…]
Minule som vypenila z bezmocnosti. To bola vlastne vec, ktorú som sa Isiarisa pýtala – a on ma vzal do čias škôlky. Len teraz neviem, čo s tým. Moje spomienky nesiahajú tak ďaleko.
🙂 Vieš, kedy sa stal problém. Skús ho energeticky vyvážiť bez toho, aby si sa rozpamätala.
Ako?
Pošli lásku sebe ako dieťaťu v tej dobe. Ukáž si, že je jedno, čo sa okolo teba deje a akú úlohu v tom hráš – že sa plne akceptuješ a máš rada aj napriek tomu.
Takže je jedno, čo som bola – mám sa rada? 🙂
🙂 Presne tak.
A prečo mi to nepovedal Isiaris?
🙂 Ale veď ti to povedal… Snívalo sa ti, pamätáš? A v tom sne to bolo všetko obsiahnuté. Nános popukal a pod ním zostalo to dobré.

Takže som dostala návod, ako sa zachovať v situácii, keď potrebujeme zrušiť minulú energetickú výmenu a nevieme, kedy a ako k nej došlo. Možno to niekomu na niečo bude.

Dnes v noci som to urobila – som zvedavá, s akým výsledkom! (To zistím veľmi rýchlo – či nabudúce pri pocite bezmocnosti znova vypením. 😛 )

3 thoughts on “Rušenie nezistiteľných dohôd

    • 🙂 Neviem… Lietanie som odjakživa brala ako samozrejmé, proste som to raz skúsila a išlo to, tak čo… Takisto prevteľovanie sa: prvýkrát sa to tak nejak prihodilo a odvtedy už na povel. Prechádzanie cez hmotu si vyžaduje sústredenie a odhodlanie, ale tiež sa dá, hoci to nie je najpríjemnejší pocit. Ale z vody som asi mala najväčší rešpekt 😛 … Veľmi dlho ma museli presviedčať, že ma unesie! 😆 Ale teraz už v pohode. Človek proste len musí skúsiť, že to skutočne ide. 🙂

      Páči sa mi

  1. lietanie je uzasne…:-) a iba som chcela k jelenovi 🙂 teda k energii ISIARISA:-) teraz to uz viem aj pomenovat..nemusela som ist do lesa v sne..bolo to v reali a skoro na 80% presne ako si to helar opisala..iba na maly rozdiel..nelietali sme..iba sme komunikovali…a pri jeho kludnom a pokojnom odchode sa uklonil…nechapala som do dnes vyznam toho co som prezila na vlasne oci…dakujem:-) teraz uz viem s kym som mala stretnutie…

    a pokial mi niekto dokaze zodpovedat otazku…budem rada..toto sa mi stava aj u koni…ked s nimi dohovorim uklonia sa mi 🙂 prajem vam vsetkym krasne zasnezene sobotne ranicko 🙂

    Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s