Frekvencia našich emócií

Ďalší excerpt z Jima Pathfindera Ewinga Reiki Shamanism:

Vedci zistili, že telo ako celok je oscilátor, ktorý vibruje na merateľnej frekvencii 7 Hz. Vypočítali aj, že naše atómy vibrujú na oveľa vyššej frekvencii 10 na pätnástu Hz – čo je frekvencia, ktorú už nemožno merať. Aj samotné myšlienky majú vibračnú frekvenciu – niektoré vyššiu, iné nižšiu.

Naša vibračná frekvencia je najvyššia, keď sme najbližšie Bohu/Zdroju/Všetkému-čo-je.

David R. Hawkins zmeral dokonca vibračnú frekvenciu emócií. Vyše 20 rokov robil experimenty v oblasti kineziológie, teda svalového testovania. Doložil, že ľudské telo je silnejšie alebo slabšie v závislosti od emócií, ktoré práve pociťuje. Vyvinul škálu od 1 do 1.000, ktorá mapuje ľudské vedomie: 200 (čiže 20.000 cyklov za sekundu) a nižšia hodnota oslabuje telo a frekvencia od 200 do 1.000 ho posilňuje. Hawkins zoradil aj frekvenčne emócie: hanba = 20, vina = 30, apatia = 50, zármutok = 75, strach = 100, túžba = 125, hnev = 150, pýcha = 175, odvaha = 200.

Čokoľvek pod 200 nám ničí život; všetko nad 200 sú konštruktívne prejavy moci (osobnej i spoločenskej). Úroveň božského alebo úroveň osvietenia sa pohybuje medzi 750 až 1.000. Nad 200 sú: neutrálnosť/vyváženosť = 250, ochota = 310, akceptácia = 350, racionalita (reason) = 400, láska = 500, radosť = 540, mier = 600.

Žiaľ, Hawkins zistil, že 85% ľudskej rasy je nakalibrovaných na úrovne pod 200, kým celkový priemer všetkého ľudského vedomia je asi 207.

Myslenie (činnosť ľavej polovice mozgu) sa deje rýchlosťou čítania: myslíme tak rýchlo, ako rýchlo dokážeme formulovať a spracovávať slová. Ale vedomie funguje rýchlosťou svetla, teda na oveľa vyššej vibrácii. Ako premostenie k vyššiemu vedomiu fungujú emócie – pretože vyššie pozitívne emócie sa premiešavajú so spodnými vrstvami samotného vyššieho vedomia.

Kým ľavá polovica mozgu špekuluje a snaží sa vyvodiť zmysel z vecí okolo seba a z vlastného miesta na svete, pravá polovica mozgu (ktorá používa obrazy a symboly) si je holisticky a okamžite vedomá toho, čo v danom okamihu dokáže spracovať, rýchlosťou svetla. Rastliny a zvieratá, ktoré nie sú spomalené slovami, logikou, racionalizáciami a pocitom času, sú Univerzálnemu Vedomiu bližšie ako ľudia, ale chýba im ľudská schopnosť zorganizovať veci naokolo.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s