Vkladáme príkaz do podvedomia

Dnes som sa vydala na lov paraliminálnych nahrávok a v ktoromsi diskusnom fóre som náhodou objavila zaujímavú informáciu.

Nejaký mládenec sa pýtal, či neexistuje niečo, čo by mu pomohlo zmeniť jeho vnútorný monológ na prívetivejší, pozitívnejší.

A nejaká dievčina mu poradila:  “Napíš na papier v jednej vete, čo sa snažíš vložiť do svojho podvedomia. Ak si pravák, napíš to pravou rukou, ktorá predstavuje tvoje vedomie, a potom to napíš ľavou rukou, ktorá predstavuje tvoje podvedomie. Pre ľavákov to asi funguje naopak.

Opakuj to niekoľkokrát a s prestávkami. Dôveruj tomu, že to zaberie.”

Keďže tento postup programovania podvedomia ešte nepoznám, hneď som ho sem dala! Tak čo, teraz sa už len trénovať v písaní ľavou rukou 😛 …

13 thoughts on “Vkladáme príkaz do podvedomia

 1. Helar, prosím Ťa, vieš mi poradiť ako eliminovať detský nočný des?
  Mám 1,5 ročnú neter, ktorá začala trpieť týmto stavom od štedrého dňa a to bez akéhokoľvek spúšťača, aspoň si to neuvedomujeme.
  Asi po 3. hodinách spánku sa zobudí, nepríčetne kričí od hrôzy, má rozšírené zreničky a veľmi jej tlčie srdiečko. Keď sa nám ju podarí ukľudniť, usmieva sa na nás ako keby sa nič nestalo, a opäť zaspí. Táto situácia sa však zopakuje aj 3x za noc. Celá rodina sme už totálne vyčerpaní, vystresovaní a nevystatí.
  Des sa u nej vyskytuje len v noci, nie počas poobedňajšieho spánku.
  Prosím Ťa poraď ak vieš. Vďaka.

  Like

 2. Napis jej sice us zrusila adresu ale to ma novu je to ceska mne pomohla ohladom dvoch snou ale vie aj ine snad sa ti ozve ak je to jej mail dufam ze je (O:

  Like

 3. Hela
  Nemas cas ja viem pozeral som na tej stranke bolo tot am tak nech sa vsetko podari tak ako ma heheh som rad ze pomohlo vela lasky prajem (O:

  Like

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.