Nikdy nebosorujte PROTI toku energie!

Často sa stretávam – hlavne pri kúzlach lásky – s presvedčením, že “niekoho chcem za každú cenu”. Vždy vystríham: znásilňovať slobodnú vôľu iného človeka je veľmi nečestný bosorácky počin! Možno sa vám podarí toho človeka dostať pod svoju kontrolu, ale nie preto, že by vás mal rád, ale len preto, že ste ho pobosorovali. A od toho dňa až do konca života bude váš vzťah okorenený trpkou príchuťou, že máte niekoho, kto by o vás bez mágie ani nezavadil!

Nezabudnite: pri mágii dostávate vždy to, o čo ste požiadali! Kým sme zaľúbení, mnohé zlé stránky nášho “objektu túžby” nevnímame alebo prehliadame. Ale ak si ho pribosorujeme, dostaneme ho aj s nimi. A keďže mrzký počin si žiada trest, naše podvedomie sa postará, aby sme ich vnímali dvojnásobne citlivo. To, čo nás u iných ľudí len otravuje, začne nás na partnerovi silno rozčuľovať. Po čase sa môže stať (a často stáva), že bosorák nechce nič iné, len zrušiť kúzlo, ktoré k nemu danú osobu naveky pripútalo. A ako už asi tušíte, zrušenie kúzla nie je jednoduché… a niekedy ani nejde.

Ešte horšie to je, keď si vyhliadneme partnera, ktorý je vo vzťahu s niekým iným, a pokúsime sa tento vzťah rozbiť a pripútať partnera k sebe. Už som na minigrimi nespočetnekrát varovala ľudí pred bosorovaním, ktoré nám má priviesť lásku konkrétneho človeka. Vždy skôr uprednostňujem kúzlo na získanie perfektného partnera – lebo potom sme perfektní jeden pre druhého a kúzlo je vlastne vzájomne výhodné!

Nerozbíjajte existujúce vzťahy jednoduchými kúzlami! (Ak nemusíte, nerozbíjajte ich vôbec.) Pozrite si zásady bosorovania na úvodnej stránke. Snažte sa ísť vždy s existujúcou energiou, nie proti nej – na to potrebujete už skutočnú bosorácku zručnosť!

Vždy hovorím, že nie je biela a čierna mágia, ale len biely a čierny úmysel. Ak chcete niečo, čo vyzerá “čierne” (alebo ide proti toku energie), snažte sa nájsť cestičku, ako pomocou menších “bielych” krokov v súlade s prirodzeným tokom energie dosiahnuť svoje. Inak rátajte s tým, že niečo dôležité prehliadnete, čo vám neskôr vybúši rovno do tváre… Taký je zákon zahatania toku energie. Za bariérou sa zozbiera veľká sila, ktorá si nájde cestičku, ako tú bariéru obísť. Rieky pri povodniach to robia pravidelne.

7 thoughts on “Nikdy nebosorujte PROTI toku energie!

 1. Veľmi ma to zaujalo a nachádzam tu všetko, čo ma zaujíma. Sú ľudia, ktorí naozaj už nevedia ako ďalej, a preto oceňujem Vaše rady. Prajem všetkým, aby slúžili na zlepšenie v súčastnej dobe katastrofálnych medziľudských vzťahov a k pomoci tým, ktorí to naozaj potrebujú. Každý túži po láske, šťastí a aj po peniazoch, ibaže každý ” inou mierou”. Ďakujem.

  Páči sa mi

 2. Dobry den, prosim Vas, potrebujem poradit ako zrusit jedno kuzlo ktore som spravila…je to z jednej knihy, ktoru vsak uz nemam pri sebe…bolo to o tom, aby sa osoba zalubila do Vas, namiesto niekoho ineho, kto by tu osobu mohol ranit…prosim, viete mi poradit????????? Nevyslo to, a myslim, ze nejaka negativna energia sa obratila proti mne…lebo to kuzlo sa malo robit len s cistymi umyslami a tie moje boli ciste len ciastocne…PROSIIIM… moj email je ghotitschqa@gmail.com dakujem

  Páči sa mi

 3. ja hovorievam,
  kto si čo navaril, to si aj zjedz 🙂 ja som si tiez kopu veci musel odtoto s karmou.
  o tom si mala premyslat ked si to kuzlo robila. toto ta chce naucit davat si pozor nato ako bosorujes.

  Páči sa mi

 4. Eze,

  kúzlo sa dá zvrátiť, ak máte odložené veci, ktoré ste k nemu použili. Inak to vidím biedne a ak sa vám niečo vypomstilo, tak potom skúste odbosorovanie na seba (na zbavenie sa smoly). Ale buďte si vedomá, že tentokrát budete spotrebovávať svoju životnú energiu…

  Páči sa mi

 5. pocuj ja niesom ziadny “bosorak” ci ako … ja sa venujem niecomu inemu a rozhodne som cierny mag ae preco nemamm ist proti toku ?????????! mne sa nic stat nemoze mam na sebe jeden s najmocnejsich stitov ake kedy existovaly a mimo to som pod ochranou kamosa … preco ?!

  Páči sa mi

Komentáre sú uzavreté.