Keď vznikne energia

Včera začal Psychic & Intuitive Abilities Summit. A hneď na druhej prednáške som sa dozvedela čosi, čo sa akosi spojilo s informáciami z môjho channelingu pár dní predtým a dalo mi ich to do celkom nového kontextu.

V poradí, v akom ku mne prichádzali:

Azrael: Mám záujem hovoriť s tebou. Otec má záujem hovoriť s tebou. Ty určuješ podmienky. Budeme sa baviť o Univerze, nie o nás.

Žiadne „my“ už neexistuje.

🙂 Omyl… Keď raz existovalo, neprestalo existovať len preto, že sa ti stalo nepohodlné. Gabriel ti hovoril, že sa svet prepočítal do novej podoby, ktorá odteraz zostáva. „My“ bude existovať až do konca času.

Ktorý neexistuje.

Ale nejako ti to potrebujem dostať do hlavy, nie? „My“ bude existovať aj potom, ako sa vrátiš domov.
/…/
Nezabudni – „my“ už existuje. Rozmýšľaj o tom. Rozmýšľaj, že to „my“ nezruší nič na svete – ani v tvojej realite, ani v našej realite, ani v nadradenej realite. „My“ vzniklo. „My“ už existuje ako forma. Môžeme ju vyprázdniť, ale bude existovať naďalej ako prázdna forma a svedok niečoho, čo mohlo byť a nedostalo šancu. Premýšľaj nad tým. Láska značí umožnenie. Keď už tu to „my“ je, treba mu umožniť naplniť sa energiou. Nestiahnuť svoju energiu a nenechať ho ako prázdnu pamiatku na niečo, čo mohlo byť. Pretože ak zostane v tejto forme, bude bolieť každého, kto naň pozrie. Nie len teba, nie len nás, ale absolútne každého. Šanca pripravená o šancu existovať.

Priznávam, že som sa veľmi nechytala. Porozumela som hlavnej výpovedi, ale akosi som ju nedokázala uchopiť. A do toho potom prišla včerajšia prednáška, kde sa prednášajúca odvolávala na Einsteina. Vraj povedal, že keď energia vznikne, nemôže zaniknúť, môže sa len transmutovať.

A odrazu som mala svoj rámec. 🙂

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s