Gabrielov prechod 28. 11. – 4. 12. 2022: zázraky ešte stále nekončia

Keď sa darí, tak sa darí… Priaznivé obdobie, kedy máme k dispozícii viac tvorivej energie a dôvery ako obvykle, stále pretrváva. Len sa trochu mení jeho kvalita – ak doteraz bolo venované vymýšľaniu a snívaniu, teraz potrebujeme začať na našich snoch aktívne pracovať. Doteraz naša dôvera ležala na tom, že nás Univerzum vedie a dáva nám šance. Nastáva čas začať ich využívať.

Je to úžasné, ale aj náročné obdobie. Keď za niečím ideme, veľmi často sa sústreďujeme na predvídanie ťažkostí, aby sme sa im mohli včas vyhnúť. Lenže… na čo sa upiera naša pozornosť, to si do sveta zosilnene priťahujeme. A v takomto silnom období si potrebujeme dávať pozor na to, čomu venujeme našu pozornosť – či tomu, čo chceme, alebo tomu, čoho sa obávame! Tí, čo sa dokážu sústrediť na to dobré vo všetkom, vyhrávajú. Pre nich bude tiecť energia Univerza silou, ktorá im vezme dych.

V najbližšom období sú energetické toky extrémne silné a ako sme si nastavili výhybky, tak sa povezieme! Ešte je čas rýchlo sa fokusovať na náš cieľ a prestať si lámať hlavu s cestou. Ak to urobíme, vyťažíme pre seba maximum.

Ak to nedokážeme urobiť, tiež sa nič nedeje – len naše čakanie sa predĺži. V našej nezorientovanosti budú všetky cesty vyzerať rovnako schodné a nebudeme vedieť, ktorou sa pustiť. Dostávame “zhmotňovací odklad” na to, aby sme si vyčistili našu predstavu a ciele do budúceho priaznivého obdobia.

Všetci frčíme; nikto neprehráva. 🙂

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s