Gabrielov prechod 19. – 25. 9. 2022: môže byť šancí aj priveľa?

Niekedy sa veci nie a nie rozkývať, ale potom prichádzajú aj obdobia, kedy sa na našu hlavu sype viac šancí, ako sme predpokladali – a začneme mať problém, ako si z nich vyberať!

Dôležité je sústrediť sa na konečný cieľ. To, čo vyzerá v počiatkoch ľahko a schodne, akoby robené práve pre nás, sa po pár krokoch možno zastaví a prestane napredovať. A zas to, čo vyzerá len ako najmenšie možné zlo, sa vyvinie do krásnej príležitosti, že sme si lepšiu priať nemohli… Všetko je otázka toho, na čo sa sústredíme – či na to, čo chceme dosiahnuť, alebo na námahu, ktorú by sme na to mali vynaložiť.

Najbližšie obdobie ponúka priveľa príležitostí a najrozumnejšia cesta sú malé kroky mnohými smermi – pokiaľ tie smery vedú k nášmu konečnému cieľu. A nepotrebujeme sa obávať, že niečo premárnime; keď sa tok energie spomalí alebo dočasne zastaví, len sa zbiera za prekážkou do tej sily, ktorá ju dokáže strhnúť! Keďže však čakanie demoralizuje, najlepšie urobíme, ak sa budeme hýbať tam, kde to ešte ako-tak ide. Potrebujeme odstup od okamžitého úspechu, ak sa má dostaviť konečný úspech.

A preto, ak sa veci nevyvíjajú tempom, aké by ste si priali, nestrácajte nádej. Energia musí tiecť – a ak sa zastavila, tak len preto, že sa zbiera a prevalí sa cez prekážku silou, ktorá vám vezme dych!

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s