Gabrielov prechod 21. – 27. 10. 2019: príležitosti vedú rôznymi smermi

Minulé obdobie vynieslo na svetlo množstvo nových cestičiek. Všimli ste si ich? Všimli ste si aspoň niektoré? To je dobre – pretože teraz nastáva čas niečo s nimi urobiť. Trúfnuť si.

Nie všetko, čo na prvý pohľad vyzerá ako úžasná príležitosť, skutočne aj také je. Niektoré úžasné príležitosti nás odvádzajú od nášho hlavného cieľa, iné nás k nemu približujú – možno nenápadne, ale predsa. Ako zistíme, aký typ príležitosti je pred nami? Jednoducho tak, že sa započúvame do svojho vnútra a vyberáme vždy tú možnosť, ktorá nás nejako vnútorne obohatí – možnosť, z ktorej nám zostane teplejšie okolo srdca. Ktorá celému nášmu snaženiu začne dodávať zmysel.

Viac sa od nás momentálne neočakáva – len že si vyjasníme alebo pripomenieme, čo je náš hlavný cieľ, a potom začneme skúmať, ako ktorá možnosť na nás pôsobí. Postavme sa do cieľa; tvárme sa, že už sme dosiahli to, čo chceme, a pozrime sa späť, ktoré kroky k tomu viedli. Tak skôr zistíme, čoho sa držať a čomu nevenovať pozornosť.

V najbližšom období leží ťarcha “zariaďovania” v iných, vyšších rukách… Opraty teraz drží osud sám. Spoľahnime sa, že vie, čo robí, a nechajme sa prekvapiť situáciou, aká sa okolo nás poskladá.

Je tu pre nás. 🙂

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s