Umožni, Prijmi, Miluj, Nechaj ísť

Z našej channelovacej skupiny, od kočky Shannon, ktorú jej kamarátka požiadala, aby odchannelovala jej vyššie ja, že čo tak asi má robiť so svojím životom:

“Dobrý deň, drahé dieťa. Tvoja priateľka robí to, čo sa od nej “očakáva”, že bude robiť – inak by to nerobila. Neexistuje nijaké “očakáva sa”. Ľudské zažívanie je práve to – zažívanie lásky a pohybu. Frustrácia, ktorú cítiš, keď predpokladáš, že by si mala niečo robiť, je správa, čo ťa otvára novým zážitkom. Vieme, že si cítila túto frustráciu už v minulosti, a keď si si uvedomila, že tvoj “zmysel života” bol celkom jednoducho len “žiť”, zažívať, vtedy so začala byť schopná zažívať viac toho, po čom si túžila. Vybrala si si Radosť, Ľahkosť a Blaženosť ako svoje hlavné zážitky, každá osobnosť si vyberá niečo iné a ak chce, môže svoju voľbu zmeniť. Tvoja priateľka a všetci tvoji priatelia a tí, čo vstúpia do tvojho života, slúžia tvojej ceste ako potvrdenie alebo protiklad alebo otvorenie novej cesty. Pozri na svoju cestu tohto roku s tým svojím maľovaním. Maľuješ, aby sa z teba stal Picasso? Nie; maľuješ preto, aby si sa dotkla toho miesta, ktoré preciťoval Picasso alebo hociktorý z umelcov, ktorí sa ti páčia. Maľuješ, aby si sa dotkla inej časti svojej Duše, ktorá bola ukrytá, možno náročky, aby si si ju mohla vychutnať teraz, keď máš na ňu čas. To, čomu venuješ svoj čas, energiu a pozornosť, ti prináša radosť. To je tvoj fokus. Spýtaj sa tvojej priateľky, čoho chce mať v živote viac? Vyššie ciele majú takéto vyššie očakávania. Uvoľni sa do svojho života. Dovoľ zážitkom, aby k tebe prišli. Buď otvorená náznakom svojej Duše. Správaj sa k svojej Duši ako k svojmu najlepšiemu priateľovi, píš jej listy, aj keď spočiatku možno nebudeš počuť jej nápoveď, ale príde ako tichý šepot. Každé ráno a každý večer buď vďačná za svoj deň a stále znova sa pýtaj: “Čo potrebujem dnes zažiť, aby som naplno prežívala ľudský život? Akými darmi ma prekvapíš? Aké svoje dary môžem využiť na to, aby som zlepšila prežívanie iných? Čo si dnes vyžaduje moju pozornosť?” Niet správnej alebo nesprávne odpovede. Je len bytie. Umožni, Prijmi, Miluj, Nechaj ísť. Umožni tento okamih. Prijmi ho otvoreným srdcom. Miluj ho ako to, čo práve je. Nechaj tento okamih odísť, aby sa mohol dostaviť nový. Toto je jeden zo spôsobov, ako zažívať dobrodružstvo zvané Život. Deľ sa o svoj. Milujeme ťa. Všetko je v poriadku. Pá.”

 

One thought on “Umožni, Prijmi, Miluj, Nechaj ísť

  1. akurát som pred pár týždňami dostal chuť vrátiť sa ku knihám Barbary Marcinak, lebo som mal rád tú atmosféru, ktorá z nich išla 🙂 tú druhú Barbaru (Crow) som dajako nemusel, bola na mňa príliš “hmotná”
    ako tak čítam tie myšlienky, aj keď venované určitému konkrétnemu časovému výseku, hodne sa tam dá nájsť podobných motivácií ako v tomto článku 🙂
    a mne popri tom v hlave bežia kolieska, že ako to dosiahnuť, v tomto momentálne šialene víriacom svete, kde si pripadám ako zrnko v mixéri na smoothie, a ani neviem kde je hore a kde dolu 😀 a kde ísť príkladom si už nikto ani nevšimne, lebo nestíha pre svoje inam zachytené pozornosti.
    dumám že aj keď si jednotlivec nájde dosť síl aby dal svojej duši úprimnú slobodu pre jej kreatívny rozlet, stále je ovplyvňovaný na mnohých úrovniach inými vplyvmi, ako keď sa v preplnenej MHD v pondelok ráno treba prepasírovať k východu, takže výsledok je daný vybojovanými skulinkami medzi nepoddajnými hrudami 🙂

    Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s