“Ak sa dá ezoterik zaočkovat, urcite nebude vedomý a prebudený” ;-)

Minule som sa nechala vedome zatiahnuť do cielenej provokácie na fejsbúku. V jednej ezo skupine tam mládenec zverejnil otázku:

Ezoterici zaujíma ma jedna vec

Určite sú medzi vami očkovaní aj neočkovaní..

Ako sa k tejto otázke stavajú kartári, ezoterici, mágovia, terapeuti..

Keď prichádza na ťažké časy napr. v úrovni rozhodovania alebo iných životných situáciách kde sú všetci vykladači, kartári, radcovia, ezoterici, mágovia a spol.? Lebo mne sa zdá že len vtedy ich nevidno…

Došlo mi smiešne, že sa niekto môže pýtať na niečo podobné a všetkých ezoterikov hádzať do jedného vreca a vynucovať si, aby mali jednotnú reakciu. Tak som sa ozvala:

“Ako sa k tejto otázke stavajú kartári, ezoterici, mágovia, terapeuti.” 🙂 Každý po svojom a podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia. 🙂

Okamžite prišla “rana” 😛 :

Helar Sun Belangelo zas len obkecávanie a nedanie presnej odpovede…. to by bolo príliš náročné, treba si nechať únikovú cestičku…

Potom tam jedna kočka hodila presne to, čo som očakávala, že zaznie (a zjavne to očakával aj autor otázky, inak by ju bol formuloval inak):

Co sa konkrétne očkovania týka, ak sa dá ezoterik, resp.spiritualny človek zaočkovat, urcite nebude vedomý a prebudený…

Zasa som si dovolila zareagovať (človek znesie len istú mieru tmárstva 😉 ):

Nuž, asi nebudem vedomá ani prebudená, ale ja som sa nechala zaočkovať pri prvej príležitosti. Človek má telo a človek má ducha. A duch mi je nanič, ak mi telo odíde len preto, že na mňa nakašľal nejaký prebudený a vedomý, čo mal koronu. 😉

A na to nabehol pôvodný mládenec a “dal mi do tela” 😛 :

Helar Sun Belangelo nuž ďakujem za objasnenie… vy ako veľký duch určite budete mať dlho dlho napojenie na vyššie úrovne..

A boli sme presne tam, kam som ho potrebovala dostať:

Viete, čo je smutné? Že moje reakcie sú vždy o mne a vaše sú vždy o vás… a z tých vašich vanie neprekonateľná potreba “udrieť si”… Ako “veľký duch” 😉 viem, že nie je zameraná proti mne, ale proti čomukoľvek na svete, čo vyzerá ako niečo, na čo sa nechcete pozerať u seba. Dávam to k dispozícii ako “veľký duch” 😉 Takto máte možnosť s tým niečo urobiť – alebo aj nie, ak sa rozhodnete nič s tým neurobiť. Nie je to o mne. 🙂

Totho tyrančeka som zvládla. (On mňa asi nie; pokúšal sa rýpať aj ďalej – už bez odozvy. Dúfam, že to rozchodí. Alebo aj nie. Nie je to o mne.)

No a aby ste to mali aj s plnou atmoškou, tu je niekoľko názorov, ktoré som odtiaľ stiahla (nie reakcie na mňa, ale na iných očkovaných, proočkovacích alebo inak tolerantných 😉 ):

“Duchovne založený človek sa predsa nemôže dať zaočkovať ,klamete samú seba, vy s duchovnom nemáte nič spoločné !!! Určite ste niekde poblúdila. Toto je to delenie ľudstva, zablokovali ste v sebe spiritualitu,toto je účelom očkovania . Zablokovať cestu k Stvoriteľovi strachom a pranič iné !!!!! Tieto rady idú z hlavy z mozgu,ktorý podlieha satanovi, je pominuteľný!!! Všetko hmotné je pominuteľné. Aj tento svet patrí satanovi. Duchovno ,duša, duch patrí Stvoriteľovi, takže ste sa celá odovzdala do rúk temna a aj všetci očkovaní s vami, žiadna z týchto vakcín nikdy nikoho neochráni a ani neochránila, ale naopak, je vyrobená z úmyslom zabíjať bol do nej vložený tento program a všetko čo robíme s určitým úmyslom sa skôr,alebo neskôr prejaví. S tým nikto nič neurobí takto to funguje,väčšinu ľudí ovládol strach, lebo sa mu dali . A preto hulákalú všade o tom vyvolávajú zámerne strach… A kto kedy videl dávať za vakcínu odmenu ZBLAZNILI STE SA ??????????????????”

“mate ružové okuliare to vám píšem ako zdravoťak do 2025 vymrie polovica národa čo sa dala zaočkovať neznámou látkou”

“Zdravím Vás, nakoĺko duchovná cesta je cesta čistoty duše a múdrosti Ducha tak ezoterik vie odhaliť sily božské od síl démonických. A tým je to dané ;- ) “

“Teraz konci cyklus Kali Yuga, takze aj tak sa budu selektovať duše.”

“Očkovaním uzatvorite svoje možnosti a v tom je naša sila a to sa bojuje.”

A na to odpoveď:

“konečne niekto normálny ❤ ezoterici na tejto stránke zrejme dosahujú úroven 2 D bytia…”

A našťastie aj zopár skutočne normálnych (musela som dlho hľadať 😛 ):

“Práve pár dni dozadu som si, ja zaočkovana, bola dať čistiť čakry u mojej zaočkovanej kartarky. Jej schopnosti sa nezmenili.”

Potom autorovi odpovedala jedna dievčina, ktorá bola iného názoru ako zvyšok osvietených a vedomých:

“Nieje dôležite ako sa k tomu staviam ja/on/ona ale ako to cítiš ty! Co ti hovori vnutro? Akonahle sa budes rozhodovat ma zaklade nejakej inej pravdy ako tvojej bude to boliet lebo si nenasledoval seba/svoje srdce/pravdu ale pravdu/vesmir niekoho ineho a v tom je kluc🙏🏻 nehladat odpovede von ale dnu! Otazka je ci sa budes rozhodovat na zaklade strachu alebo dovery a to je ta skuska!”

Autor otázky zareagoval typicky:

“Ešte raz, nepýtam si radu od týchto ľudí. Zaujíma ma ako sa k tomu postavia. Takže tieto kecy si prosímťa nechaj.. či oni počúvajú svoju intuíciu a ako im napovedala…”

Inými slovami: prosím ťa, nepíš mi, čo si myslíš, ale to, čo chcem počuť. 😉 I tak še da.

Usúdila som, že ezoterik má v popise práce 1. byť proti očkovaniu, 2. vecnú, racionálnu argumentáciu nahrádzať emóciami a “dštěním ohně a síry” na ľudí nepadajúcich do bezseba nad jeho názorom a 3. každého, kto je čo len čiastočne iného názoru ako on, herbarizovať 😉 na “2 D bytie”. (Páni, tí ľudia nemajú šajnu, čo 2D značí! 😆 A to, že Kali Yuga trvá 25.000 rokov a práve nastupuje, k nim ešte tiež nedošlo – alebo si roky pletú s dňami. Minútami. Sekundami. Nelezte na mňa s nejakou fyzikou, vy neprebudení a nevedomí! Ste len kresby na hajzláku, nič viac!)

V skupine zostávam aj naďalej – je to moja náhrada za Laurela a Hardyho a Keystoneských strážnikov. (Ale zrejme ma z nej čoskoro vykopnú, keď si tu takto púšťam na špacír svoju neosvietenú, nevedomú a nevzostúpenú 2D hubu, keď nám tá Kali Yuga včera práve skončila a selektujú sa duše a sily démonické od tých božských. 😛 A nie; tento článok im tam radšej nepošlem. 😆 )

3 thoughts on ““Ak sa dá ezoterik zaočkovat, urcite nebude vedomý a prebudený” ;-)

  1. ..vedomá či nevedomá …vo mne to šialenstvo evokuje smútok (nie strach), tak ako ho popisuje Wiki: Smútok alebo (najmä ak má väčšiu intenzitu) žiaľ či zármutok je dlho trvajúci stav zachmúrenosti, clivoty a ľútosti, ktorý je charakterizovaný celkovým útlmom psychickej aktivity a znížením psychickej odolnosti voči aktuálne pôsobiacim vplyvom, je dôsledkom (oprávnenej či neoprávnenej) prevahy záporných prvkov hodnotenia vlastnej osoby a/alebo okolia a je sprevádzaný pocitmi bezmocnosti, slabosti, opustenosti a prázdnoty. 🤔
    (btw: nie som zaočkovaná)

    Páči sa mi

  2. Myslím si, že to je každého osobná vec či sa dá/ dal/ nedal, ja verím vo svoju intuíciu a vnútorný hlas ktorý mi od začiatku dáva jasné signály ako to potrebujem ja.. je to moja cesta a ja rešpektujem rozhodnutia každého čo si zvoli pre tú svoju cestu.. myslím, že je to správne a či som vedomá, alebo nie o tom by asi nemalo rozhodovať jedno jediné rozhodnutie ale sled mojich minulých, terajších a budúcich krokov… vieme toho pramálo nato aby sme mohli povedať že napr. táto jediná cesta je správna, pravda ma mnoho podôb inak by nebolo namaľovaných stoviek obrazov na jednu tému. každému prajem nech ho na jeho ceste stretne to čo si potrebuje odžiť s láskou, súcitom a odvahou v srdci.

    Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s