Váš vnútorný svet je tabu

“Pamätaj: keď niekto znevažuje tvoj sen, predpovedá ti biedu a skazu alebo ťa neférovo či bezohľadne kritizuje,  rozpráva svoj príbeh, nie ten tvoj.” — Marc Chernoff

V angličtine sa hovorí “hurt people hurt people“, teda len poranení ľudia zráňajú iných. A len puknutí ľudia sa snažia rozbiť pohodu niekoho iného. A len nešťastní ľudia sa vás snažia stiahnuť nadol na svoju úroveň.

Nedovoľte to. Kým to neubližuje iným, váš vnútorný svet je nedotknuteľný. Pamätám si, koľkokrát som sa trápila nad tým, či ten môj channeling je realita alebo výmysel… Našli sa ľudia, ktorí mi potvrdzovali, že je realita, a našli sa aj takí, čo ma obviňovali, že si ho vymýšľam. A vtedy som si položila otázku: robí to niekomu zle? Nie. Tak čo potom koho do toho, čomu som sa ja rozhodla uveriť? Mne to robí dobre a nikomu to neubližuje. Nikomu to nevnucujem. Ak sa niekomu nepáči, čo robím a ako robím, môže na moju stránku aj nechodiť.

Nastavte si to podobne. Nevpúšťajte si do svojho príbehu veci, ktoré v ňom nechcete, nepotrebujete a neprajete si, aby sa v ňom rozťahovali.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s