Kurz Zmena vnútorného nastavenia – kto do toho ide so mnou?

V poslednom týždni som sa flákala po fejsbúkových podujatiach a narazila som na jednu ženu, ktorá ma vyslovene zaujala (hoci ako osoba ma skôr dráždila) –  Wendy “Maharati” Windle. Aj keď hovorí o veciach, ktoré som už akosi vedela, vnáša do nich nový, prekvapivý uhol poznania – a tým ich lepšie zasadila do kontextu. Pri každom z jej vysielaní som mala pocit, že sa nesmierne učím… Hovorila o tom, ako si potrebujeme udeliť dovolenie pre naše sny/vízie a urobiť si z nich prioritu, aby sme neuprednostňovali potreby iných pred naším veľkým snom, hovorila o tom, ako sami sabotujeme svoj úspech len preto,  že by sme potrebovali opustiť našu zónu komfortu, ako si sebaznižujúcimi presvedčeniami kladieme  polienka pod nohy, ako naše “vysielanie” má ešte jednu menej skloňovanú stránku- naše očakávanie, a ako sa za príkoriami, ktoré sa nám stavajú do cesty, skrývajú štyri typy našich strachov.

Svoju vzdelávaciu trojdňovku ukončila ponukou na 6-týždňový (6-modulový) kurz Master Your Freedom Mindset, ktorý začína v januári. Jej vysvetľovanie a spôsob nazerania na realitu ma tak obohatili, že by som naň chcela ísť – ale je to na mňa priveľa peňazí. A tak, hoci idú Vianoce, hľadám ľudí, ktorí by do toho išli so mnou s tým, že by som na Belangelo zriadila novú samovzdelávaciu skupinu a sprístupňovala by som priebežne materiály a nahrávky a robili by sme si cez Zoom aj diskusie, aby sme látku spracovávali rýchlejšie a dokonalejšie.

Kto máte záujem ísť do toho so mnou?

A teraz idú “odstrašovacie” 😉 dáta: spoluúčasť by nebola lacná – 100 € pri počte do 4 účastníkov (ak by ich bolo viac, tak sa suma podľa počtu zníži). Jazyk je angličtina, a to britská/írska (trvalo mi asi 15 minút, než som jej začala bez problémov rozumieť, ale potom to už išlo). Všetko okrem diskusií by bolo v angličtine, bez prekladania, ktoré mi trvá príliš dlho (ako už vie SMLG Buď výnimočný 😛 ).

Tu je opis tých 6 modulov, z ktorých kurz pozostáva:

Kurz začína v januári,  takže vtedy by začala aj SMLG, ale to nie je problém, pretože prístup k materiálom zostáva trvalý, takže možno ísť aj vlastným tempom a vtedy, kedy máte čas.

Máte záujem? Dajte mi vedieť…

…nech viem, či to môžem objednať a zabezpečiť si tak účasť:

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s