Gabrielov prechod 9. – 15. 11. 2020: na pozadí práve prebieha zázrak

Kedy sa nám v živote dejú príkoria? Vtedy, keď vypadneme aspoň na chvíľku “z toku”, alebo keď sa dostaneme do blízkosti silnej energie, ktorá nie je v súlade s tou našou… Vtedy sa vývoj spomaľuje alebo dokonca premietne do záporu a do nášho života sa dostavujú veci, o aké nestojíme, a to, čo chceme, vyzerá byť v nedozierne… Ale ako všetko, aj toto je len prechodná situácia. Predtým príkorie nebolo,  teraz je, potom zas nebude. Ak však na príkorie zareagujeme poklesom našej vibrácie (teda spadneme do strachu, hanby, viny alebo nedostatku), začneme si priťahovať viac situácií, ktoré nás rozhodia. Takže pozor – momentálne možno nenapredujeme, ale na pozadí  práve prebieha zázrak!

To, čo z tohto nevykvaseného obdobia vylezie, bude nová, vyššia verzia nášho “softvéru” – nové poznanie, nové zručnosti, nové uhly pohľadu… a možno nové ciele a príležitosti!

Ak sa momentálne nenecháme oslniť vidinou východiska a vysedíme situáciu celkom do konca, uzatvorí sa jeden z našich “nešvárov” naveky. Ak neodoláme a radšej vyštartujeme za niečím novým, vezmeme si ho so sebou do budúcnosti – ale pretože väčšiu časť roboty sme už odviedli, bude nám na príťaž len  okrajovo…

Nastáva obdobie, ktoré sa nám možno nebude celkom páčiť, ale nemôžeme v ňom prehrať. 🙂

One thought on “Gabrielov prechod 9. – 15. 11. 2020: na pozadí práve prebieha zázrak

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s