Gabrielov prechod 31. 8. – 6. 9. 2020: šanca alebo príkorie?

Niekedy je vonkajší svet matoľko presýtený signálmi, že nás to mätie –  nevieme odlíšiť podstatné od nepodstatného. Navyše tomu  nepridáva ani skutočnosť, že niektoré veci sa zdajú byť ako niečo iné,  než skutočne sú… Vtedy potrebujeme obrátiť svoj pohľad do svojho vnútra a zistiť, ako na ne reaguje ono. Čo sa ho dotýka viac? Čo vyzerá, ako keby to tu bolo len pre nás?

Niekedy veci nie sú jasné a usporiadané – a ľudskému vnímaniu nepadne dobre pocit, že nemá plnú kontrolu. Lenže život je vír rôznych energií a my sme len jedna z nich, takže každé zdanie kontroly je len to – zdanie. Nedokážete veci donútiť, aby sa správali podľa vás. Dokážete však pochopiť ich prirodzené  správanie a využiť ho v svoj prospech. Situácie sú tu na to, aby sme nimi preplávali – a nakoľko nás poničia, to je v našich rukách. Čím viac vzdorujeme, tým viac ničia… a svoje si aj tak neuhráme!

Prečo teda nezačať dôverovať prirodzenému toku vecí a nevyužiť ho ako vlnu na surfovanie? Čokoľvek sa v najbližšom týždni bude diať, môžeme to vnímať ako príležitosť – alebo ako príkorie. Je to len na nás. Ak tento týždeň dokážeme vidieť to výborné v tom nečakanom, máme obrovskú šancu zvrtnúť tok energie v náš prospech!

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s