Gabrielov prechod 20. – 26. 7. 2020: energia nasleduje pozornosť

Keď si napĺňame sny, niekedy tak robíme s vnútornou neistotou a niekedy už presne vopred vieme, že sa náš sen naplní… Vtedy ešte aj to nekonečné čakanie v sebe nesie prvok radosti a vychutnávania si každého okamihu. Dychtivé vyhliadanie, kedy to už príde. Vtedy začína byť cesta hodnotnejšia ako samotné naplnenie želania.

Teraz nastáva presne také obdobie – kocky sú hodené a už závisí len od nás, či doňho vojdeme s nádejou alebo obavou. Ak s obavou, tak začneme vyhľadávať možné problémy a ohrozenia – a dostaneme viac možných problémov a ohrození. Náš svet sa z rozprávky posunie do nočnej mory. Energia nasleduje pozornosť.

Ak do najbližšieho týždňa vojdeme s dychtivým očakávaním výsledku, naplní sa náš čas dychtivosťou a radosťou z toho, čo príde. Miesto jedného okamihu radosti získame celý týždeň plný radosti. Energia nasleduje pozornosť. 🙂

Najbližší týždeň bude všetko, len nie jednoduchý. Bude náročný na to, aby sme sa vedeli udržať pod kontrolou, aby sme vedome pristupovali k našej vibrácii. Pretože to, čo umožníme, to sa bude diať…  a je len na nás, aby sme rozhodli, či sa budeme stresovať alebo si budeme vychutnávať.

Energia je tá istá – výsledok diametrálne odlišný. 🙂 Tak sa držte na tej správnej strane.

One thought on “Gabrielov prechod 20. – 26. 7. 2020: energia nasleduje pozornosť

  1. čaká ma parádny týždeň, plný všetkého, práce, oddychu aj vytrhnutia z rutiny .. v obave pred tým, čo bude, som 2x siahla po kratách, že čo a katy reflektovali presne na to, ako som to cítila, žeblee ta tak som si povedala, a to ešte nebol ani tento článok nasvete.. že FO a bude po mojom, teda najlepšie ako sa dá .. a tak do tohto týždňa vchádzam.. s dráždivou radosťou v žilách, v očakávaní, ako sa obraz poskladá ale v uplnej viere, že najlepšie … teším sa.. len tak.. sa teším, plným srdcom ale disciplinovane

    Liked by 1 person

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s