Gabrielov prechod 8. – 14. 6. 2020: potreba vyjasniť si predstavy

Niekedy nás situácie ťahajú, inokedy potrebujeme potlačiť na pílu. Ale najhoršie je to obdobie medzi nimi – keď sme zvyknutí fungovať jedným spôsobom a spoliehať sa na niečo, čo odrazu prestáva zaberať… Vtedy si často začneme myslieť, že sa svet proti nám spikol, miesto toho, aby sme si uvedomili, že sa mení situácia a budú sa od nás vyžadovať nové ťahy a nový prístup.

Teraz je presne takéto “vákuum” medzi dvoma obdobiami: doteraz nás usmerňovali situácie, teraz to akosi prestáva fungovať – ale len preto, že budeme potrebovať vziať kormidlo do vlastných rúk. Ide obdobie snaženia a programovania, snívania a rozhodovania. Potrebujeme začať spájať minulé obdobie a jeho dary s našimi predstavami. Idú  sa otvárať mnohé dvere súčasne – a preto je rozumné vedieť vopred, do ktorých nám stojí za to vojsť!

Jediné, čo nám teraz môže stáť v ceste, sme my sami, naše nevyjasnené ciele a zahmlené ambície. Využite obdobie prechodu z prijímania do zapríčiňovania na to, aby ste sa rozhodli, ktorá budúcnosť je pre vás tá najpríťažlivejšia!

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s