Možnosť spoluúčasti na kurzoch

Minule som sa pýtala, kto sa chce pripojiť k jednému kurzu, čo som sa naň chcela zapísať. Moja predstava bola, že by sme si  rozdelili kurzovné a ja by som potom všetko pekne kopírovala, nahrávala, spracovávala a sprístupňovala.

Vtedy to nevyšlo, pretože pri týchto ponukách treba reagovať okamžite alebo najneskôr do 24 hodín (niekedy posielajú link na znovupozretie ponuky, ale nie je to pravidlo) a narýchlo sa nezozbieral potrebný počet ľudí, hoci záujem by nakoniec aj bol… Rátala som s tým, že 10 ľudí po 30 € si vie kurzovné rozdeliť a  mne by zostalo navyše okrem mojich 30 € ešte uhradiť DPH, čo je okolo 60 € – ale to už viem uniesť.

Pri diskusii pod článkom dnes prišiel jeden návrh, ktorý sa mi tiež celkom zapáčil: masfrylu povedala, že by si vedela predstaviť aj niečo ako dobrovoľné “predplatné”, aby bolo na ďalšie kurzovné.

Je to pre mňa neobvyklá myšlienka, lebo niekde v sebe mám zakódovaný program/bludidlo (bude zajtra 😉 ), že ezoterika by sa nemala spájať s peniazmi, ale možno by stálo za to opustiť zabehané vzorce myslenia a skúsiť to po novom.

V súčasnosti vidím dve možnosti: urobiť to tak, ako bolo pôvodne plánované, teda prihlásim sa na kurz a kto sa bude podieľať na kuzovnom, ten získa prístup k materiálom kurzu (angličtina) a mojím spracovaným poznámkam/prekladom. Tam by som to videla na 30 € príspevku. Beriem to tak, že miesto jednej fyzickej osoby sa prihlási jedna virtuálna, a tá to virtuálne absolvuje – každý po svojom a svojím tempom. Nikoho neukrátime o peniaze (lebo bez pozbierania sa by nezarobili vôbec nič) a my sa budeme aspoň okrajovo správať eticky, lebo ako virtuálna osoba nebudeme získaný materiál dávať ďalej – jedine ako vlastnú mentálnu nadstavbu, keď to prejde naším mozgom a vnímaním.

Druhá možnosť by bolo ten dobrovoľný príspevok vo forme daru na to, aby bolo z čoho chodiť na kurzy a spracovávať nové veci. Tieto by sa potom objavovali na Eprakone, verejne prístupné pre všetkých (na rozdiel od spoluúčasti).

Ak sa chcete zapojiť, môžete; ak sa zapojiť nechcete a klepkáte si po čele – nuž, aj to môžete 😉 . Nikto vám nič zazlievať nemieni. 🙂

Pre tých, čo by sa spolupodieľali na kurzovnom, mám k dispozícii momentálne dva kurzy (neponáhľa mi to, lebo oba som už uhradila) – Buď výnimočný s Vishenom Lakhianim a Život bez kompromisov s Marisou Peer. Ten prvý bude aj pre neangličtinárov, ten druhý však obsahuje hypnopásky, ktoré nebudem schopná prerobiť do slovenčiny, pretože sú diametrálne odlišné od môjho vlastného štýlu (a miestami mi otvárajú nožík vo vrecku, čo je však bezpredmetné, pretože zaberajú 🙂 ).

Kto sa chcete zapojiť, tu môžete prejaviť záujem a ja vám pošlem ďalší postup:

Ak chcete prispieť formou daru:

aa

Ak sa chcete spoluúčastniť kurzu s Vishenom Lakhianim Buď výnimočný (nepotrebujete angličtinu):

aa

Ak sa chcete spoluúčastniť kurzu s Marisou Peer Život bez kompromisov (potrebujete angličtinu):

aa

Dajte mi vedieť. Akokoľvek sa rozhodnete, je to na vás a nikto sa na vás mračiť nebude. 🙂 Tentokrát nie ste obmedzovaní časom ani počtom, všetky možnosti sú napevno prístupné a ak sa pridáte, budem len rada, pretože sa nazbierajú peniaze na ďalšie kurzovné. 🙂

5 thoughts on “Možnosť spoluúčasti na kurzoch

  1. Ja som určite za, či už za prvú alebo druhú možnosť, lebo v obidvoch pripadoch je to výhodné pre obe strany, dokonca výhodnejšie pre prispievatela, keďže “Prispievateľka” ,Helar 🤫, to dokonca ešte aj spracuje pre všetkých. Z mojej strany… čo viac si môžem priať?!

    Liked by 1 person

      • 🙂 Vidno že som stará (hoooodne stará 😛 ) škola. Málokedy kontrolujem, či je to v poriadku aj na smartfóne, pretože ja žiadny nemám. Ja som bola ostarok ešte aj v porovnaní so spolužiakmi, pretože som vyrastala v mentálnom svete rodičov, ktorí boli o hodne starší od rodičov mojich spolužiakov. Pokiaľ to nemá šnúru a nie je to napojené na šnúrový rozvod, je to v mojich očiach veeeeľmi podozrivé, lebo nemáš čo prestrihnúť alebo vytiahnuť zo zástrčky v prípade ohrozenia. 😛

        Liked by 1 person

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s