Gabrielov prechod 16. – 22. 3. 2020: premeniť poznanie na konanie

Doteraz sme dostávali záblesky možností – a teraz nastáva čas začať ich premieňať na konanie. Nie spoliehať sa, že Univerzum “vykoná za nás”, ale si vysúkať rukávy, pripomenúť si cieľ, zaostriť pohľad na súčasné možnosti, nakopnúť emóciu a začať makať.

Keď nás Univerzum istú chvíľu viedlo za ručičku a zavaľovalo nás možnosťami, medzi ktorými sme si nevedeli vybrať, možno sme si už zvykli čakať na to, kedy nás zasa postrčí nejakým smerom… Ale Univerzum dokáže len reagovať na to, čo vysielame. Ak vysielame “vyčkávanie”, dostane sa nám viac vyčkávania. Keď si vysúkame rukávy a začneme realizovať, možno sa nepohneme hneď tým správnym smerom, ale veci sa rozbehnú.

Len nesmieme z času na čas zastaviť a pozrieť sa, kde je náš konečný cieľ… Najbližšia doba bude plná nejasných signálov a neurčitostí – ale za každou z nich sa skrývajú nejaké dvere, ktoré možno otvoriť a prejsť na inú rovinu  vedomia. Ak už sme nútení robiť malé kroky, konajme tak, aby dochádzalo k bezprostrednému zúročeniu – to nás bude motivovať k novému a novému konaniu – a k dosahovaniu nových a nových vecí…

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s