Od zimy do jari: deň 58

Otázky na zamyslenie:

  1. V ktorých oblastiach života sa už neporovnávate? Kde fungujete ako “kategória sám(a) o sebe”? Ako sa v týchto oblastiach života obvykle cítite?
  2. V ktorých oblastiach života sa ešte stále porovnávate? Kde vám záleží na tom, ako vás vnímajú iní? Kde svoje prejavy upravujete, aby ste si ľudí neodpudili? Ako sa vám darí v týchto oblastiach života? Ste spokojní so svojím životom v týchto oblastiach?
  3. Ako ste trávili Valentína? Sami alebo s niekým? Bol to pre vás “neobvyklý” deň? Ak áno – čo mu pridalo tento “neobvyklý” význam? Vy alebo postoje a očakávania prostredia?

One thought on “Od zimy do jari: deň 58

  1. Kategoria sama o sebe sa mi zacina pacit, len si tym akosi odplasujem vsetko co je naokolo- teda ludi ;). Dnesna dilema je bezmocnost, bezradnost, zufalost, kedy chcem poslat niekoho do dalekych koncin alebo aspon zo srdca povedat svoj nazor. Zaroven mi mozog hovori, ze nemozem, ze by to nebolo vhodne obzvlast v mojej situacii. Tlak stupa a rozpor vo mne tiez. Skonci to dnes niekedy sa pytam od rana..

    Valentin den ako iny dokym som sa nepoprechadzala po meste a videla muzov s kvetmi. Usmev na tvari sa nejako scvrkol, no aj som sa pobavila ako sa o dusu vrhali na kvety, aby vycarovali svojej drahej aspon v tento den usmev na tvari- ha ha to bol teda aspon kedysi moj pripad z davnych cias 😀 .Uz aj som pratala domov do svojho pribytku kde sa citim uplne kompletna a sama sebou 😛
    Toning pomohol citit sa aj v samote castou jedneho obrovskeho celku a ten uzastny pocit bol perlickou dna 🙂

    Liked by 2 people

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s