Nič nie je predurčené

Jedna z nových Noticiek od Univerza veľmi oslovuje moje vlastné presvedčenia:

Ach, áno, čo sa týka tvojich starých spirituálnych dohôd, ktoré predurčovali, ako bude vyzerať každá oblasť života, čo práve vedieš… Nuž, len ti chcem pripomenúť, že sa znova definujú s každým úsvitom a priebežne sa upravujú podľa toho, ako sa odvíja každý deň.

Čo len znova dokladá, že nič nie je predurčené, že si skutočne neobmedzovaná bytosť a že za najbližším rohom môže čakať skutočne čokoľvek – ak sa tak rozhodneš.

Tvoje Univerzum

3 thoughts on “Nič nie je predurčené

 1. Helar,prosím Vás,mohli by ste mi karmu trochu objasniť? Podám to čo najstručnejšie budem vedieť čo sa mojej situácie týka a budem Vám veľmi vďačná ak by ste mi odpovedali. Som dosť zúfalá,som mladá žena a mám vyše 8 rokov zdravotné problémy…také ktoré ma obmedzujú prakticky vo všetkom pretože cítim neustálu bolesť niekoľkých orgánov,najviac očí(ťažký syndróm suchého oka) a zubov napriek tomu že zuby mám zdravé a mnoho ďalších orgánov no tieto vedú…prešla som dlhú cestu a mením sa,veľmi,môžem povedať že som tej chorobe za veľa vďačná ale zatiaľ mi nik nevedel pomôcť a dostala som sa k človeku ktorý sa mi naozaj pomôcť snaží,samozrejme s mojou spoluprácou ale presviedča ma o tom že ja som si vybrala toto čo prežívam,že sa to nedá zmeniť,že mu táto informácia prišla formou channelingu…a ja neviem,ja som si vždy myslela že karma/osud existuje určite ale že sa dá zmeniť ako sa tu píše,každým dňom,že bez ohľadu na to čo bolo a čo sme si vybrali sa môžeme vyliečiť aj z najťažších chorôb…pravdupovediac dosť ma to dalo “dole” čo mi dotyčný povedal (aj keď si ho vážim) pretože som momentálne zoslabnutá a chytám sa každej slamky ako sa hovorí a nebol to prvý takýto liečiteľ či guru ktorý mi to povedal….tak Vás poprosím o Váš názor…môžem sa plne fyzicky uzdraviť,zmeniť spomínanú karmu aj ak by som si to naozaj nejak vybrala v minulom živote ak na sebe budem ďalej pracovať a nájdem príčiny mojich zdravotných problémov?

  Páči sa mi

  • Keďže na karmu neverím (vnímam ju ako zákon príčiny a následku), tak viem odpovedať jediné – blbosť… Nikto si nijaké choroby ani utrpenie “nevybral”. Jednoducho ste sa narodili s istými predpokladmi, pridali ste k tomu istý spôsob života – a ajhľa… “karma”! Jednoducho niečo vo vašom organizme nie je v poriadku a chce to lekárske vyšetrenia. A úpravu životosprávy, pretože tie vrodené predpoklady asi už nezmeníte. Je nezmysel “kyvadlovať” a “odčarovávať”, keď sa prejavy už zhmotnili v podobe bolesti… Vyšetriť, upraviť životný štýl a prípadne urobiť všetko, čo tieto predpoklady obmedzí. Asi bude treba robiť zásahy na úrovni stravy – ale to vám povie až lekár po solídnom vyšetrení.

   A hlavne si o sebe nezačnite myslieť, že ste sa týmto životom chceli za niečo “potrestať”. Alebo že ste boli taká hlúpa a “vybrali” ste si to. Nikto si neubližuje dobrovoľne – robíme to len z nevedomosti. A tú nevedomosť môžu vyšetrenia pomôcť odstrániť. To, že ste chorobe “vďačná”, je od vás pekné a je to psychologické preinterpretovanie a svedčí to o istej schopnosti nájsť to dobré v tom zlom, ale je načase začať hľadať to dobré v tom dobrom, pretože kým preinterpretovanie nič nezmenilo na tom, že vás bolí, tak to nebola tá správna cesta.

   Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s