Gabrielov prechod 29. 10. – 4. 11. 2018: dôverujme prúdu, ktorý nás nesie

Stojí pred nami zlomová situácia – otras, ktorý rozhodí škrupinu obvyklého a umožní niečomu novému vynoriť sa. Asi to už istú dobu tušíme – a ak to tušíme, tak vysoko pravdepodobne máme obavy. Nebojíme sa toho, čo príde; bojíme sa, ako na to zareagujeme. V hlave si asi vytvárame tie najkatastrofickejšie scenáre, akých sme schopní, a pripravujeme sa na ne… Lenže v hlave sa problémy riešiť nedajú – a už vonkoncom nie tie, ktoré ešte nenastali a možno ani nenastanú!

Naša devíza pre toto zlomové obdobie je riešiť len to, čo sa už zhmotnilo, a tomu zvyšku sa v myšlienkach nevenovať. Ak každým okamihom dávate svoje najlepšie, nepotrebujete sa ničoho obávať – ani keby ste sa mesiace na to v hlave pripravovali, viac ako svoje najlepšie dať nikdy nedokážete. 🙂 Dôverujte si a bežte na plný plyn. Vaše najlepšie povedie k situáciám, ktoré dokážete zvládnuť.

Ak sa nám podarí prekonať bolesť z toho, že zabehaná istota v našom živote končí, máme šancu vpustiť si do života niečo nové, nádherné. Kto chce blčať, najprv potrebuje vzplanúť – a oheň niekedy páli.

Nerátajme s tým, že nám život bude vždy zametať cestičku pod nohami… Tentokrát nebude. Tentokrát nastavil mantinely, v ich rámci existuje množstvo zaujímavých možností, ale zadkom už budeme musieť pohnúť my sami. 🙂

One thought on “Gabrielov prechod 29. 10. – 4. 11. 2018: dôverujme prúdu, ktorý nás nesie

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.