Gabrielov prechod 22. – 28. 10. 2018: začína nová realita

Otvára sa pred nami obdobie, kedy si uvedomíme čosi, čo sme po celý čas mali pred nosom, ale sme to nevnímali. Boli sme príliš zahltení našimi vlastnými prianiami a prežívaním a vnímali sme len tú “šľahačkovú” časť torty. Tento týždeň začujeme niečo, čo nám posunie veci do správneho kontextu – a odrazu zistíme, že sme po celý čas robili drobnú, ale výraznú chybičku…

Niekedy je to na zúfanie. Už-už sme v mieste, kde sme chceli byť, keď tu dostaneme nový pohľad na veci a uvedomíme si, že predsa len ešte niečo treba dotiahnuť do konca, aby sme získali pocit vytúženej spokojnosti. Toto poznanie nás môže znechutiť a hodiť späť dozadu, alebo ho prijmeme, urobíme potrebné korekcie, prispôsobíme naše najbližšie kroky a pokračujeme v ceste za svojím cieľom. Tú silu máme vo vlastných rukách – nechať sa znechutiť alebo narovnať chrbát a urobiť ďalší krok.

Dvere pre obe možnosti sú rovnako otvorené. Tento týždeň potrebujeme rozmýšľať s rozvahou a vybičovať v sebe pôvodné nadšenie, ktoré našu cestu naštartovalo, ak nechceme prísť o väčšinu toho, čo sa nám už podarilo dosiahnuť… Ale aj keby sme hneď prišli, nikdy vopred nevieme povedať, či to bude naša škoda alebo naša výhra… Všetko bude záležať od toho, ako sa k situácii postavíme – ako obeť alebo ako majstrovský hráč?

One thought on “Gabrielov prechod 22. – 28. 10. 2018: začína nová realita

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.