Odtlačok života v našom srdci

Keď zomrel Wayne Dyer, komentovala to Esther Hicksová (tá, čo channeluje Abrahama) spôsobom, z ktorého si môže človek veľa odniesť:

Keď ľudia mne drahí dovŕšia prechod do Mimofyzična, aj pri tom, čo som sa naučila od Abrahama a o čom VIEM, že je to pravda, cítim prázdnotu, ktorá ako keby nemala konca… po istú dobu. Urobili sme pre nich miesto v našich životoch. Niekedy sa celé naše životy točia okolo nich. A nie je to len drobná kozmetická úprava, keď už nie sú naokolo tak, ako vždy bývali.

Ale po chvíli, keď tá hrozná prázdnota poľaví, a potom ešte keď prejde trochu času a my už sme sa naučili žiť život bez nich, začne sa diať čosi vskutku nádherné. Začínajú sa nám objavovať novými, zázračnými spôsobmi. Je to, ako keby s nami vibračne a mentálne splynuli. Ich mocná láska a úcta a všelijaké spôsobu zaujímavých pohľadov na vec začínajú presakovať do mojej mysle. A vtedy si spomeniem, že niet smrti, len zmena uhla pohľadu a prehĺbenie lásky, šťastia a spojenia.

Niekedy človek potrebuje počuť niečo podobné… Pre všetkých, čo práve bojujú so stratou: je pravda, že fyzická prezencia tu už nie je, ale energia nezanikla. Časť z nej v sebe nosí každý, koho srdca sa za života dotkla. 🙂

2 thoughts on “Odtlačok života v našom srdci

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s