29. 12. 2016 končí obdobie brzdenia!

wind-of-changeV ten istý deň, ako je racionálny, triezvy nov v Kozorožcovi, prechádza sureálny pán oslobodenia a paradoxov, Urán, z retrográdu k svojmu normálnemu pohybu. (V retrográde sa nachádzal od 30. júla tohto roku.) A aj keď nijako nespolupracuje s novom, táto zhoda okolností nastaví tón pre začiatok nového roka a pre najbližšie obdobie v našich životoch.

V dňoch pred a po zmene pohybu dosahuje energia planéty kritický bod nasýtenia, a tak zmena pohybu na priamy uvoľní obrovskú dávku energie. Kým sa Urán pohyboval spätne cez Barana, mali sme príležitosť vyštartovať znútra našu osobnú premenu – takže začala nami a postupne sa premietala do nášho okolia. Teraz, ako sa chystá Urán prejsť do svojho priameho pohybu, možno v okolí badáme príznaky toho, že energie transformujúce planétu prechádzajú na povrch a uvoľňujú sa.

Pretože podnet oslobodiť sa vychádza z nášho vnútra, môžeme na obmedzovanie reagovať horšie ako obvykle. Môžeme byť presadzovačnejší, tvrdohlavejší, nástojiť na svojom a prebíjať si vlastnú cestu, aj keď pohyb vpred bude pomalý a pribrzďovaný, pretože Merkúr je ešte stále v retrográde a Mars si blažene putuje psychedelickou krajinou Rýb. Ale ochota premeniť predstavy o zmene na realitu je u nás vysoká a cítime nutkanie pustiť sa do každého najbližšieho kroku, ktorý sme si v posledných mesiacoch premieľali v hlave. Uránovský “vietor premeny” nám veje do plachiet a nutká nás experimentovať s novými pohľadmi na vec, meniť svoje predstavy o budúcnosti a striasať putá, čo nás obmedzujú – aj keď možno potvrdá dni či týždne, než zbadáme konkrétne prejavy zmien v našej realite.

Zdroj

One thought on “29. 12. 2016 končí obdobie brzdenia!

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s