Gabrielov prechod 26. 12. 2016 – 1. 1. 2017: vhodná doba pre sny

33-laskaHlavnou témou tohto týždňa bude umiernenosť, ktorá vytvára priestor pre to, aby sa mohla láska rozvinúť do plnej sily. Umiernenosť znamená, že sa dokážeme akceptovať presne takí, ako práve sme, že pre naše drobné “zlyhania” máme pochopenie a nepranierujeme sa za ne – a tento prístup pomaly presiakne aj do nášho prostredia a umožní ostatným, aby sa cítili v pohode sami v svojej koži a v našej prítomnosti.

Nebojme sa, že nás budú odmietať takých, akí sme – ak narazíme na odmietanie, tak len preto, že sú na tom ešte horšie ako my a práve bojujú s nejakým svojím vnútorným démonom, o ktorom my možno ani netušíme.

Snažme sa nájsť pochopenie pre to, čo sa s nami a ľuďmi naokolo deje. Prepájajme prejavy a hľadajme širší obraz, ktorý nám pomôže pochopiť našu a ich motiváciu. Všetko má vysvetlenie; a to vysvetlenie vyzerá úplne rozumne v očiach človeka, ktorý sa tak správa, aj keď nemusí vyzerať rozumne v našich vlastných očiach.

IOde nový rok. Doprajme si reštart; aby mohol život rásť, potrebuje vždy nové a nové zážehy. Upierajme v tomto období oči na možnosti a nevenujme sa strachom; tie sa dostavia ešte dostatočne skoro. Teraz je vhodná doba na snívanie a oči plné hviezd. 🙂

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s