Vďačnosť každý deň

green-tick-with-manDnes poobede som sedela s kávičkou pri telke, keď tu zrazu došiel ku kreslu Ňuso, pozrel mi do očí a žmurkol. 😀 Mojo malé, takto sa mi odvďačilo. 🙂 Šťastná ako blcha v kožuchu.

Rovnako sa dnes prišla vyšmajchliť Cicuška – poležkala mi na kolenách a nechala sa hladkať a priadla na celú izbu. 🙂

Vďačná za to, že dnes som už nemusela brať lieky, aby som sa vedela hýbať – včera som sa totiž nechtiac predávkovala. Chcela som vziať dva rôzne po sebe a pretože som bola nesústredená, vzala som dvojnásobnú dávku Veralu. Tá by vyliečila snáď aj mamuta. A tak som dnes mohla používať obe ruky a hneď som to aj využila – odmietla som sneh pred domom, povysávala som izbu, preniesla starý kratzbaum a zmontovala nový, ktorý som objednala ešte pred Vianocami a blokoval mi polovicu predsiene. Zajtra rozoberiem ešte i kartón – alebo ho dám kožúškom na hranie. Asi to druhé a po pár dňoch povysávam následky a vyhodím zvyšky. 😉

Dnes začal Ryšík zasa strácať hlas, tak dostal rýchlo Homeobene a už mňauká veselo ďalej (aj apetít mu to napravilo 😉 ).

Ešte stále ma bolí chrbát (na to ani Veral moc nezabral), ale to je v pásme “dá sa zniesť”. A navyše som vďačná, že som dnes izolovala vinníka mojich tráviacich problémov. 🙂 Odteraz už žiadne chrumky.

Huňaté deťúrence sú už nasťahované na novom mačacom strome, dokonca už bola výmena názorov o najvyššie ležadlo. Pôvodne si ho obsadil Ryšík, potom išiel žerkať, Lassinko sa zobudil a podľahol ho a keď sa Ryšík vrátil, už dostal na kožuch a bolo naňho nasyčané. Tak som ho šla rýchlo vymojkať, zlatíčko moje malé.

Ňusíkovi trvalo, než sa odvážil na kratzbaumík, ale už tam hajá snáď na tretej priečke a keby mohol, asi by spal na všetkých súčasne. 🙂 Začíname mať celkom dobrú bilanciu vyvýšených priestorov a ležadiel. Už začínajú byť kožúšky spokojnejšie. Ešte našetrím na jeden veľký kratzbaum a potom už sa budú môcť poflakovať väčšinou pod plafónom. 🙂 Ten dám k chladničke, tú spracem a budú mať ležadlo ešte aj na chladničke (zatiaľ na ňu nevyskočia).

Ak aj bolo niečo iné vďačnostihodné, už som skleroticky na to zabudla. 🙂

Reklamy

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.