Päť planét v jednej línii

planets-alignDnes päť planét – Merkúr, Venuša, Mars, Jupiter a Saturn – vytvorí jednu jasnú, okom sledovateľnú líniu od horizuntu k Mesiacu. Bude to po prvýkrát od roku 2005.

Energeticky vrcholí obdobie spojené so sebadisciplínou. Vyvoláva v nás potrebu žiť svoj život čo najautentickejšie. Predstavuje pre nás šancu obrovsky pokročiť vpred.

Obdobie vyvrcholí splnom cez víkend. Vnímame ho ako intenzívnu energiu, ktorá má aj fyzické prejavy – náhle búšenie srdca, zvieranie v hrdle a bolesti hlavy. Zajtra budú tieto príznaky vrcholiť.

Z duchovného hľadiska sa nám otvára viacero oblastí života súčasne a pretože rok 2016 je rokom dokončovania, žiadajú nás, aby sme otvorené veci dotiahli do konca. Budeme v sebe objavovať nečakané odpovede na otázky, čo nás trápili už dlho a skresľovali naše vnímanie seba i reality.

V najbližších 24 hodinách máme šancu prelomiť zabehané vzorce správania a myslenia a poľaviť v snahe snažiť sa všetko predvídať a riadiť z hlavy. Zistíme to tak, že sa v nás vybudí pocit radostného očakávania v nejakej veci. Keď ho zacítime, prestaňme rozmýšľať a vytvárať si v hlave možné scenáre, ale poďme do toho s nadšením a odovzdanosťou malého, zvedavého dieťaťa.

Spracované podľa dnešných článkov Elizabeth Peru. Normálne ma mrazí, ako dokonale sa to kryje s Gabrielovým prechodom pre tento týždeň… 🙂

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s