Vďačnosť každý deň

green-tick-with-manVďačná za celý deň, ako bol a ako je. Z domu som sa síce vytrepala neskoro, ale poriadne som pridala (akosi som mala pocit, že dnes sa dá) a dorazila som načas. A odišla som s novými práškami proti bolesti. Silno návykovými. Už teraz špekulujem, čo by ma ešte mohlo bolieť. 😕 Myslím, že nastala lekcia “besná bosorácka vôľa nedopustí závislosť”. (Ale zaberajú. Zabe-zabe-zaberajú. 🙂 Nič nebolí. Alebo aj bolí, ale na to kašleme. No a na kašeľ máme tiež super sirupík. Síce nezaberá, ale uvidíme, v pondelok budú výsledky z RTG. Zas raz mi nič nie je – ale prejavuje sa to tuberou. 😉 Tento život je totálne zábavný.)

Vďačná za kamaráta, ktorý mi pomohol povysávať dom. Zasa nejakého pol roka vydržím so svojím spôsobom upratovania. Kožúšky z toho neboli veľmi hepi, všetky ich milované chĺpiky zmizli, ale tiež prestali kýchať. A zajtra dostanú na dnešný nervák šunčičku. Panička kúpila pre seba, ale panička môže žerky suchý chlieb; kožúšky sa dnes držali jak partizáni.

Viac toho dnes nemám. Ale aj tak dobre – vďačná za to, že to bol taký pokľudný, predvídateľný deň. Dobehneme ho rovnako pokľudne a predvídateľne tým, že zachrápeme pri telke. 🙂

Reklamy

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.