Jednoducho nastal tvoj čas

castaneda asoiMám nejaké napäté, nervózne obdobie. Celkom bezdôvodne – a netuším, čo sa deje. Keď sa pýtam, sú odpovede vyhýbavé alebo ich okamžite zabúdam, takže rátam, že to nemám vedieť. A do toho mi príde tento citát:

“To, čo sa ti deje, je pôsobenie Večnosti. Tvoja nervozita pramení z podvedomého pocitu, že už nemáš čas. Si si toho vedomý, hoci si to mentálne neuvedomuješ. Cítiš nedostatok času a to ťa robí netrpezlivým. Viem to, pretože to isté sa stalo mne a všetkým bosorákom mojej vetvy. V istom okamihu celá jedna etapa môjho života či ich života skončila. Teraz je rad na tebe. Jednoducho nastal tvoj čas.

Tvoja nemoc je veľmi jednoduchá: tvoj svet končí. Pre teba je to koniec jednej éry. Myslíš, že sa svet, ako si ho po celý čas poznal a zažíval, rozlúči s tebou mierumilovne, bez vreskov a treskov? Nie! Bude sa ti zvíjať pod nohami a mlátiť ťa svojím chvostom.” — don Juan

(What’s happening to you is the workings of infinity. Your sensation of nervousness is due to the subliminal realization that your time is up. You are aware of it, but not deliberately conscious of it. You feel the absence of time, and that makes you impatient. I know this, for it happened to me and to all the sorcerers of my lineage. At a given time, a whole era in my life, or their lives, ended. Now it’s your turn. You have simply run out of time.

Your malady is a very simple one: your world is coming to an end. It is the end of an era for you. Do you think that the world you have known all your life is going to leave you peacefully, without any fuss or muss? No! It will wriggle underneath you, and hit you with its tail.)

🙂 Tak okej…. 🙂 🙂 🙂 alebo aj nie.

 

5 thoughts on “Jednoducho nastal tvoj čas

 1. aleže kúrnik šopa! normálne mám taký “skromný” pocit,že túto stránku píšeš pre mňa! 😀 väčšinou len čítam, písať moc nepíšem, ale presne to vystihuje moje momentálne obdobie.
  niečo sa deje. netrpezlivosť, so silným pocitom, že sa niečo mení/končí. už aj po papuli bolo- neviem či chvostom, ale celkom nečakane 😀

  Páči sa mi

 2. moze to suvisiet s transformaciou vedomia, ludia maju rozne psychicke a fyzicke príznaky (naladovost, vypadky pamate, zaludocne problemy, unava, stres, busenie srdca, kolapsy, atd.) suvisiace s narastom energii prudiacich na Zem, vela sa o tom pise hlavne na ceskych portaloch

  Páči sa mi

 3. Pripájam sa…vidím,že nie som sama. Včera to bolo obzvlášť silné.A únava taká,že niekto do mňa drgne a spadnem….tak asi nám neostáva nič iné len vydržať….prajem vám všetkým krásny a usmievavý deň 🙂

  Páči sa mi

 4. hm toto je sranda 🙂 v tom čase to bolo so mnou rovnake…unava az som si myslela ze mam vazny zdravotny problem, netrpezlivost, nervozita, vobec som netusila odkial prameni hoci som poprevracala vsetky uplynule situacie od hora dole …teraz je to lepsie a hlavne vidim a citim ze moje vnimanie a nazeranie na svet sa veeelmi meni az obcas nerozumiem kde sa to vo mne berie 😀 takze nie som tusim jedina..

  Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s